bugün

Çok şükür ki Dünya ortalamasının üzerindedir.
Terk edince gerizekalı denilen erkek.
Vallahi bilemedim ki şimdi..
Hepimizin de bileceği gibi

(bkz: hangi sandalye)
zekamız düşük peniste kafa var bizde yok. çünkü türk kızını seviyor ve değer veriyoruz, her türlü psikolojik siddetine boyun eğiyoruz birde prenses mode on ken evleniyoruz. afedersin bizde şeye sürülecek akıl yok. şaka len şaka zekiyizde size ayıp olmasın diye salağa yatıyoruz. kızlar bende eşitlikten yanayım ama kabul edin yaradan bizi sizden zeki yaratmış. ha bu arada zeka anneden alınıyor diyorlar hadi yine iyisiniz teselliyi de ettim ha. yeni gelin sunumu nedir ya, ya da ayakkabının altına isim yazmak çicek tutmak ya ada evliliği bir statü olarak görmek.
Bir yerlerde yine gömülüyoruz. Beğenmeyen takılmasın aq.
https://www.uludagsozluk.com/e/42533608/
Puhahajaja hiçbir şey için çok geç diyen adam dahi muamelesi yapıyor kendine. Hiç güleceğim yoktu.
ben yaşadığım sürece ortalama hep yüksek kabul edilebilir, ama bir gün öldüğümde hiçbir şey için çok geç.

"Garson masa iyi, manzarayı değiştir" deneme ramak kaldı bu meslub ül akl terhanesinin ziyadesi muvacehesinde.
erkekler kadınlardan ortalama olarak 5 iq puanı daha zekidir.

Türklerin ortalama iq'su 95 olduğuna (Richard Lynn) göre muhtemelen 100'e yakındır.
Bir sapyo beni ıslatacak kadar değildir.

Mecburen yan özelliklerini göz önünde bulundurup, kaydırıcı ıslaklık seviyesini yakalıyoruz.
hafiften idiotluk var ama kabul edin ki türk erkeğinden başka çareniz yok. Hahahajajajaj. Amına koduklarım.
ben zekalı olduğumu düşünüyorum. arıyım, diriyim, dulum ve seksiyim ayrıca.
merek edenlere; çin seddinden adriyatik e kadar örnekleri mevcuttur.
Ortalama seviyeyi kabul etmeyip, adeta bir einstein olduklarına inanacakları kadar olan seviyedir.
o kız sana başka gözle bakıyor dediğimiz de 'yaa saçmalama o benim kardeşim gibi' tripleri zeka seviyesini ortaya koyuyor zaten. beyler biz hissediyoruz ya bi kulak verin.
zeka seviyesidir.

(bkz: bunu babana sorsana delikanlı)

babası ingiliz galiba.
penisiyle orantılıdır.
(bkz: #30240540)
sanıldığı kadar yüksek değildir. ama dünya da kadın başbakan da zaten bir elin parmağı kadar değil mi? zaten kadın şair de yok ki duygusallıktan bahsedelim...
acınacak durumda olan seviyedir.

türk kızı diye başlık açarken annelerimiz gelse akıllara keşke.

annelerinin 9 ay insan yerine odun taşıdıkları tipler açar bu başlıkları.
sözlükte bir erkeğin zekasını sorabilen ile aynı yerde karşılıklı olarak entry girebilecek kadar yukarıda.
bir erkek sadece siyaset, futbol ve kadınlar hakkında konuşuyorsa salak ve cahildir. uzak durun.
Eğer bir kalıbı olsaydı genelinin seviyesi ayakkabı numarasıyla eşit çıkardı.
Diğer tüm insanlarda olduğu gibi kişiye göre değişir.Bunu bir iki kişiye bakıp ya da kafadan uydurup karalama ve hakaret için kullanmak zayıf zeka belirtisidir.Aynı zamanda bütün türk erkekleri zekidir ırklarda geri zekalıdır demekte aynı şekilde yanlış ve ahmakçadır.
Türk kızının ilgi açlığını tamamlar niteliktedir.
kültür yoksunu türk kızının türk erkeğine attığı boklardan biridir.

son 5 yılda milyon tane rus kızı türk erkeğiyle evlenmiştir lakin hiçbir rus erkeği türk kızıyla evlenmemiştir.

acaba neden ?! insanın bi durup düşünmesi gerek.