bugün

özellikle insanların topluca takıldıkları, zaman geçirdikleri mekanlarda burnuma çalınan tarifini ve aromasını yıllardır çözemediğim garip pis bir kokudur. sanki ter, amonyak, çürümüş ceset kokusu hepsi bir araya gelmiş de bu ülkenin erkeklerine sirayet etmiş gibi. garip bir koku ya burnumun direkleri kırılıyor.
direk taşak kokusudur. türk erkeği genel anlamda banyo yapmasını, banyodan sonra temiz çamaşır giymesini bilmez. banyodan banyoya iç çamaşırını değiştiren pislik erkekler var.
Muhtemelen ter kokusudur.
Şurda kaç kişi çürümüş cesetle karşılaştı da kokusunu duydu allah aşkına. Çoğumuz ölü bile görmedik.
Bok at izi kalsın ama Bok atarken bile kalite şart.
sıcakların kendini göstermesiyle birlikte tekrar hortlamıştır. kekremsi hafif kanalizasyon gibi bir koku. tarif etmesi imkansız. ne pis adam bunlar be.
Amk türk kızlarından gelen kokudur. Yavşaklığın ve yalanın kokusudur o bize yansımasıdır .
yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte azalmasını umut ettiğimiz kokudur. bu adamlardan özellikle yazın, kekremsi, hayvan leşine benzer bir koku geliyor. gerçekten çok iticisiniz ya. allahtan havalar soğuyor da burnumuzun direkleri yıkılma tehlikesi atlatmayacak.
Testosterondur.
Sizi sikerken çıkan döl kokusudur

Götünüzü kontrol edin.
özellikle de kimi dindarların kokusu dayanılmaz oluyor. adamın savunması da hazır; "-ben günde beş kez abdest alıyorum, kokmam..." yahu kardeşim, o roll-on, deodorant denilen ürünleri düzenli olarak kullanmadıktan sonra sen de kokarsın, ben de!... abdest alırken sabun bile kullanmıyorsunuz. usulen oranızı, buranızı nemlendiriyorsunuz, o kadar. sen yine abdestini al, ama kozmetiğini de ihmal etme güzel kardeşim.
Duş almamak ve stick kullanmamaktan ileri gelen koku. Hava bizim için de sıcak, bi daha düşünün.
Dus almak dedigimiz sey 5 dakika okuz bunu da mi yapamiyorsun? Ideal kadini tarif ederken kendini yunan heykeli saniyorsun ya.
genel konuşmayalım lütfen ben kokmaktan nefret ederim bu yüzden çok titizimdir.
dünyanın fakiri hatta fasfakiri

kimlerle birlikte oluyorlarsa

adamlar bir kokarca

ayrıca bu iddia da bulunan

kezban kimbilir nasıl kokuyordur

bence (bkz: leş)

sözlük yönetimi karar alsın ;

hem fakir hem de kezban olanlar yazamasın.