bugün

bunu buraya bırakıyorum;

https://seyler.eksisozluk...maktan-kendilerini-alamaz
bazı ülkelerde az olmasının sebebi çok görmeleri olabilir.
Dolgun memenin önemi çocuğunu besleyebilecek olmasıdır. bu da ayrı bir içgüdü.
fabrika ayarlarımızda var olmasındandır.
Meme candır.
her erkekte olan meme takıntısı olarak değişmeli başlık. memelere ilgi duymayan ( hetero olduğunu ve aseksüel olmadığını da göz önünde bulundurursak) bir tane erkek yoktur. her erkek memeye ilgi duyar, bilimsel ispatlanmasını bir yana bırakalım herkes kendisini biliyor zaten. burada ben sevmem etmem diyen erkek terbiyeli(!) olduğunu buradaki kızlara gösterip dmden mesaj gelmesini beklemektedir. kadınlardan hoşlanıyorsanız memeye ilgi duyarsınız, erkeklerden hoşlanıyorsanız pipiye ilgi duyarsınız. bu gayet normal bir durum. ilgi duyduğunuz şeyi taciz, fortlama, tecavüz bilmem ne gibi iğrenç yollardan sağlamaya çalışmadığınız sürece sapıklık başlığı altına da girmez zaten bu.
Tombul tombul memeler.
Türk erkeklerine özgü olmayan şeydir.

Çok basit ve kabaca anlatmak gerekirse;tüm canlılar gibi insanlar da üreme programlıdır. Erkekler genelde (%90-95) iri kalçalı ve memesi yerinde olan hatunları arzularlar zira iri kalça ve yerinde meme bayandaki östrojen hormonunun iyi çalıştığının göstergesi. velhasıl-ı kelam bu nevi özelliklere sahip bayanın doğurganlığı üst seviyededir. Doğurganlığı yüksek olan kadınları gören erkeklerdeki üremeye meyilli kod dürtükleyip duruverir erkeği ve der ki "allah ım ne garılar var beeeğğ "
Ben de yoktur. Hatta büyüğü itici geliyor.
Her erkekte olması gereken bir takıntıdır.aksini iddia eden ağır ılıktır. Tabi.
Baya baya haklı takıntıdır aq. Meme gibisi var mı ?
Sadece Türk erkeğine ait bir takıntı değildir. Emin olabilirsiniz.
Türk erkeğine özgü olduğunu düşünmüyorum.

Kişiyi böyle düşüncelere itmesi exp/tecrübelerinin türklerle sınırlı olması olabilir. ayrıca meme sevmek genellemesi de doğru gelmiyor. Sonuçta çeşit çeşit meme var. Hepsinin bir alıcısı, hepsinin ayrı ayrı severleri var. Hepsini ayırt etmeksizin sevenler de vardır. Fakat ben seçicilikten yanayım. Bir kalite anlayışı olmalı kişinin. Şimdi bazı geyikler var, kulağın bile memesi varken sendekiler ne jale ?! gibi. Ben o klişelere girmeyeceğim. Zira küçük meme fanatikleri de çok fazla. Kadınları kırmadan toparlaması zor bir konu aslında. keşke girmeseydim bu topa ama yazdık da o kadar silmeye kıyamadım. Özetleme gerekirse meme'nin erkekler üzerinde önemli bir etkisi ve rolü var diyelim. Nezaketsizlik olmasın.
Ben nasıl erkeğim lan. Puh benim kalibima... Benim için geçerli olmayan önerme.
türk erkeğinin beyni karı kızdan başkasına çalışmaz. net!
Asıl sebebi hormonlardır delikanlı.
freuda sorsana delikanlı.