bugün

insan olmayı öğrenemedikleri sürece geçerli durumdur. öyle rusları, ukraynalıları filan istiyorlar ama o kızlar üç saniye yanlarında o basitlerin. kendilerini bir şey zannediyorlar ama onlara özel insanlık kursları açılması gereken zavallılardan başka bir şey değiller.
doğru olan tespittir.
eski sevgilileriyle seks yapıp çocuk peydahlayıp sonra da insanı terk etmeye kalkan türk kızları varken haktan hukuktan bahsedilmemesi gerektiği bir durumdur.

ya da pas verdikten üç gün sonra aradığınızda "eski sevgilime döndüm çok mutluyuz" diyen kızlar varken..hangi hak hangi hukuk?

ya da becerilmek için hakkında iddiaya girilen kızların o iddia sahibi erkeğin altına yatmakta bir sakınca görmediği kızlar varken.

haketmek miydi?
gayet güzel açıklanmış ve güzel tespit edilmiş bir konudur.
yazarı alnından öpmek gerekir.
(bkz: noluyor nalan gene mi tespit yapıyorsun)
burnu havada, adres sormak için yanına yaklaşsan sikecek sanırım azıcık yüz versen kendini adamdan sayar işte tük kızları ''biz onlara bela olarak en büyüklerini verdik'' helak suresi 12. ayet.
çok doğal bir durumdur. güzelim türk kızları dururken yok bik bik yok mal mal şeyler. bunu sözlükten bir hanım kızımız özel mesaj atar da tanışırık diye yazmıyorum, tamamen inandığım şeyler bunlar.**
---anlaşılamayan spoiler---
özel insanlık kursları açılması gereken zavallılar
---anlaşılamayan spoiler---

1,5 cümlelik tespit türk erkekleri çok üzmüştür

yerden yere vurmuştur.
bu turk kizlarinin turk erkeklerine soyledigi klise laf.kimi hakediosunuz yada biz kimi hakedioruz soyleyinde bilelim durumumuzu yahu!!!!
Gün gibi ortada olan gerçeklik ama erkekler sanki durum tam tersiymiş gibi davranarak üste çıkmaya çalışıyor.

Ataerkil toplum yapısı da buna oldukça uygun zaten.
Millet olarak niye ayrılıyoruz, anlamıyorum. iş kişide biter. Her türk erkeği aynı değildir, kızlar için de bu durum geçerlidir. Neyin kafasındasınız anlamadım gitti.
türk kızlarınında türk erkeklerini haketmediği olgusunun ispatıdır kanımca.
Türk kızlarını kim hakedebilir ki?

Türk kızlarının zeusla poseidonla aresle felan çıkması lazım ki dengelesin..
Türk türke yaraşır be olmadı böyle.
türk kızları çok kısa.

orantısız duruyor vücutları. bacakları üst kısmından kısa ciddi bir bölümünün.
hak ettikleri şeyin tuvalet klozeti üzerinde pipileriyle oynamak olduğunu düşününce insanı üzen bir tespittir efendim.

türk kızını hak etmek için ne aşırı bir güzellik gerekir ne de aşırı bir gelir.
efendilik, doğruluk, dürüstlük, kişisel bakıma yeterli özen, masumiyet, düzgün bir hitap, ölçülülük, karşıdaki insana saygı gibi bir takım özellikleri bünyenizde barındırırsanız elbette ki hak etmiş olursunuz.

kimsenin sizden brat pitt olmanızı beklediği yok.

umarım hak etmediğiniz kızların hayatına hiç giremezsiniz.
Türk kızlarını hak etmemiz için en az 16 ayrı suçtan sabıkamız olması lazım.
türk kızlarının bir tarafını kaldıran yine türk erkekleridir. işlerine gelmeleri gerekirken birde eleştirirler . ayrıca türk kızları kendilerini hak etmek için ne yapmışlardır oda ayrı konu? neden hep erkekler çabalamak zorunda?
doğrudur.

2 tane facebook hesabı patlatmıştım zamanında belki daha büyük suçlar işlersem benim de bir türk sevgilim olabilir.
sizi anca sarı sarı rus kızları paklar hıh.