bugün

muhtemelen bu lafı söyleyen kızın uzun boylu, mavi gözlü, kumral.. daha sayabilirim türk erkeği olan bi sevgilisi yoktur. *
neden sürekli türk kızı yada türk erkeği diye genelleme yapıldığını bir kez daha merak etmeme sebep olan yazar söylemi. hayır, bunu yazmadan önce kaç tane yabancı erkek girdi hayatına oda ayrı bir merak konusu. sorun başlı başına insanlara etiket yapıştırmak. gayet güzel cillop gibi de erkekler var, neden durup dururken bok atalım ki şimdi? ** *
Yinede türk erkeğine veren kezban söylemi.
(bkz: kıskançlık)
bir de türk erkekleriyle çıkmadım der bunu diyen tipler halbuki hayatında yaşadığı şehirden dışarıya çıkamamıştır.
doğru bir önerme zira benzeselerdi türk değil japon erkeği olurlardı.
(bkz: dışarıdayken etraftan duyulan yaran diyaloglar/#4476770)
Doğrudur. Kısadırlar çoğu 172 civarıdır. biçimsiz vucutları vardır göbekli, sıska. Enseleri kalın ve kat kattır. Omuzları ve kalçaları dardır. Yüzleride kámile benzer.
Erkek yazar ağırlıklı bir sözlükte kötü oy alıcağım ama olsun.
bi sike değilse o zman iki sikime benziyoruz. daha çok davetkar heralde kızlara.
bi sikime benzemeyen türk erkeklerinin peşinden koşan ve muhtemelen birinden feci sille yemiş bir kezbanın, kedi ulaşamadığı ciğere mundar der mantığıyla sıçtığı önermedir.
en büyük iddaaları bir sike benzememeleridir.
not: maşrapaya benziyorum.
yabancı karıya kaçan türk erkeğinin eski türk kızı sevgilisinin sitemidir. sitemkar kız, haklı olabilir. erkek te haklıdır tabi ki. yabancı kızda haklı sonuçta her yerde bulamaz böylesini vay anasını satayım kim suçlu.
zırva bir hakaret ifadesi. sözlüğe hiç yakışmamaktadır.
bence sorun benzemeleri değil benzememeleridir, bütün sorun memede!
Hepsi olmasa da bir kısmı o kadar da fena değildir aslında. Türk kızları da aynı genlerden geldiği için aynı oran onlarda da mevcuttur. Ayrıca bu sözü söyleyen kişi insanın kişiliğini düşüncelerini ve sevebilme kapasitesini önemsemediği için benim gözümde herhangi bir değer sahibi değildir. Yani yakışıklı erkeği de haketmez. Yine onlar gibi dış görünüşten puan veren erkekleri de düşününce, onlar birbirini bulsun. Bize de sevmeye insan gibi insan olanlar kalsın.
sike benzemediklerini kanıtlayan önerme.
bu önermeyi yapan kezbanların,
rehberindeki erkek oranı 100 de 85 ten az ise gel yanıma.
bi' şey denicez... * *
bunu diyen kişinin kesinlikle beyninin olmadığı kanısındayım ki madem bir şeye benzemiyor peki senin baban hangi ırktan be yavrucuğum ingiliz, Yunan, Fransız demekten kendimi alamadığım. Hayır madem benzemiyor o vakit neden aşık oluyorsun a guzum
dogru bir onermedir.

sekilsiz vucutlari ve dar omuzlari ile biraz gollum'a benziyor gibiler ama tam karar veremedim.

zaten ceket falan vazgecilmezleridir sicak havada bile.

maksat o dar omuzlarini kapatmak.

tiplerine zaten hic girmeyelim. bir girersek cikamayiz.

bu tiple bunlardaki yasama azmine sasiyorum bazen.
tipime şeklime şemalime omuzuma kurban ol pis 1,55 lik süperkız.
görürüz.
bir türk şuna el atsın da görsün.
(bkz: türk kızlarıda çok güzel değil yani).
Millet tanıştırayım prenses diana.
(bkz: kimin siki)