bugün

Az bulunduklarından çoğunda ego tavandır.
Daha ne istiyon kardeş bi de kaşısın mi asfgjk.
On numara doktorlardir. Tam türk milletine layık.
Yazıları dünyanın en zor okunan yazılarıdır. Orhun yazıtlarını bile çözebilirsiniz ama bunlarınkini asla.
adam içeride kalp krizi geçirirken ayakkabıyı çıkarmaya uğraşacaklar tabi

evinize ambulans gelmediyse daha önce anlayamazsınız o hissiyatı , allah düşmanımın başına vermesin zaten böyle bir şeyi de.
Tamamı devlet soymaya, vatandaşı duduklemeye meraklı paragöz insanlardır. Öyle böyle değil.
Mustafa kemal atatürk: beni türk hekimlerine emanet ediniz.

Çoğu doktor atatürk ün söylemiş olduğu bu söz sayesinde işlerine daha çok bağlanıyor, en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar.
şimdi rahmetli olan sağlıkçı bir tanıdığa göre yüzde 98i para için çalışan kişilerdir. yüzde 2lik adam gibi doktorlara denk gelirseniz tedavi olma şansınız vardır. biraz aklınız varsa doktorların sizi insan olarak değil para olarak gördüğünü ve ona göre davrandığını unutmazsınız. zaten senin benim gibi normal insan olsalar o kadar hastaya üzülüp dertlerinden ölürlerdi.
çok iyisidir vardır çok kötüsü de . ama kötüsüyle karşılaşmanız daha muhtemel.
dayak yemeyi hak ediyolar diyip de hala türk doktorlara gidenlerin onursuz şerefsiz köpek olduğu bir gerçektir.
Neden herkesi ,her şeyi yeriyosunuz .nerden geliyo bu çoğu şeyi beğenmeme huyu .inanın bu kadar kötümser olmak en başta kendinize zarar .doktora can emanet edilir ,hak edene gereken saygı gösterilmeli .
Sol bacak ameliyat edilecekken sağ bacağı yanlışıkla açıp hasta yakınlarına da kontrol amaçlı açtık derken vicdanı rahat olan ona rağmen de 11 bin maaş alan insan topluluğudur. Tabi iyileri de bulunmaktadır.
(bkz: Olay gerçektir)
Sıkıntılı insanlardır. Zaten normal olsalar doktor olmazlardı.

Aile hekimimden bahsedeyim mesela. Adam şizofren sanırım. Korkuyorum gitmeye. Her an saldıracak gibi bakıyor. Öyle sıradan bir saldırma da değil, baya bildiğin ağzımı burnumu kıracak gibi. Hasta olduğuma bin pişman olacakmışım gibi. Diyeceğim o ki doktorlar zekiler allah için de o zekayı taşıyamıyorlar herhalde. Bir yerden sonra perte çıkıyorlar.
Dayak yemeyi hak ediyor çoğu bakma sen.
Başım ağrıyor diyenden MR isteyen , kolum ağrıyor diyeni anjiyo ya sokan , 30 yaşın altında sağlıklı çiftlere tüp bebek önerenlerdir.
kusura bakmayın eğitiminize mesleğinize saygımız sonsuz ama vatandaşın gözünde genel çoğunluk olarak ilaç firmalarının medikal sektörün memurları gibisiniz.
nefret ettiğim mesleklerden bir kaçı
kendilerini bir nane zannederler burun hep yukarıdadır ucu bir türlü inmek bilmez aşağıya "özellikle asistan doktorlar" acıyorum onlara hocalarına iyi görünmek iyi puan almak için yalakalık yapıyorlar ayaklarını yalıyorlar hastalara karşı soru sorarsın cevap vermez hastalığın nedenini bilmez tedavisini bilmez ulan neye okudun o zaman altı seneyi o kadar salak doktorlar var ki insan nasıl tıp kazanıp okuduğuna hayret ediyor gerçekten.
hastalarıyla genelde iletişim bozukluğu olan doktorlardır.
Fazlaca eleştiriye mazur kalıyorlar. Ama hakkaten doktor olmak için olmayın lan. Ben olursam eğer bu kadar uğraştan sonra eleştiriye fırsat vermem heralde yok öyleymişler, böyleymişler.
Özellikle belirtiyorum devlet hastanesindeki kadın doğumculardan uzak durulmalıdır. Doğum yapan kadının karnına yumruk atan doktor gördü bu gözler. iş yükünün fazla olmasından dolayı stres altındalar evet ama bu kadarına pes.
Ozellikle genc doktorlar!!! hepinizin degil ama % 90 'inizin aq... hasta olmaya korkuyorum. babanin hayrina furmuyordun orda. Aldiginiz paranin hakkini verin... cins cins hareketler falan ... sikikler...
Teshis koyamayan tipler ulan sizin yerinize robot konsa daha cok verim alinir.
türk doktorlarının ne kadar hipokrat yemini etselerde çoğu vicdansız oluyorlar . evet belki kötülüyorum ama szide görseniz içiniz acır aldıkları para sonucu insanları üstten görmeye başlıyorlar .Bu beni çok rahatsız ediyor çoğu insan yoğun bakımda bakımsızlıktan ölüyor çünkü doktorlar gerektiğinde gerektiği yerde bulunmuyor .
(bkz: her doktor için söylemiyorum)
ali ismail korkmazın ölüne sebep olanlar içindedirler. her zaman soyledim yine soyluyorum bizim doktorlarin oncelikleri hep paradır insan sağlığı degildir.
ben yuz felci oldugumda gece ozel bir hastanenin aciline gittim.konusamiyorum agzim gozum yamulmus doktor agri kesici verdi yarin gel dedi. ben mr falan istedim yarin gunduz cekelim dedi. meger acilde cekilen mr'dan para alinmiyomus o yuzden beni gunduz tekrar cagirmiş.
gozunuz doysun hipokrat yeminine sıçtıklarım.
içlerinde çok iyi olanları olduğu gibi ciğeri beş para etmeyenleri de mevcuttur. arkadaş altı üstü benden 2 sene fazla okudun. senin gibi binlercesi olduğunu unutmuş gibi karşı ki dağları ben yarattım edasıyla laf söylemeler, insanları aşağılamalar. tamam yaptığın iş saygı duyulması gereken bir iş lakin ne kadar saygılı olursan o kadar saygı görürsün. hem işin o senin eşek gibi yapacaksın. bi de böyle azarlıyorlar ya karşısındakinin ne olduğunu bilmeden. Allah ellerine de düşürmesin yokluklarını da göstermesin.
edit: işini hakkıyla yapanları tenzih ediyorum.
aldıkları şuncazcık maaşa ömürlerini veren, gece gündüz demeden çalışan, üstüne üstük bide insanlardan (hayatlarını kurtardıkları) saygı görmeyen devlet kahramanları.

dipnot: kuzenim doktor. ayni evde yaşıyoruz. ben onun yaşadıklarını yaşasam yemişim mesleği, yemişimim insanların hayatlarını der, istifayı basar, bir ilaç şirketinde masa başı işi yapardım. günde yüzlerce hasta bakıyorlar, geceleri nöbet tutup ertesi gün uyumadan yine 100 hasta bakıyorlar bide üstüne insanlar onların döner sermayeden kazandıklarına göz dikiyor. neymiş? haksız kazançmış. hanginizde var bu dirayet olm hasta etmeyin adamı!
insanların bölüm başı 40 50 bin alan oyuncudan daha az değer verdikleri hatta küfrettikleri doktorlardır. sen git beren saat i haluk bilginer i delicesine savun, iş doktora gelince çok para alıyorlar cart curt. tamam aralarında çıbanlar olabilir. ama sonuçta doktorlar yani. hayatını kurtarıyorlar bre gargameller. asıl doktorlara hayran sayfaları, fun club vs. açılması gerekir melo ya, elmander e yobo ya, kıvanç tatlıtuğ a değil.