bugün

Zopa yiyenin eşkale bakılırsa muhitin torbacısıdır beyler. Sırf bunun için bile beyninin patladığını görsem az olmuş ibneye derim. Gebersin piç.
izlerken eğlendirmiştir. Hepinizin sonu böyle olacak ibneler.
isteyen istediği yere tükürebilir bence.

ama medeniyetten uzak üçüncü sınıf bir ortadoğu ülkesi olan türkiye'de insanların nereye tüküreceğine bile karışılıyor.

önce yere tükürmemeyi öğrenin be. pislikler.

geberin.
çok ayıp eden türklerdir.

insanlık için kafasına iki kurşun sıkılıp, orada leş hale getirilmeliydi.
bir kamyon kurtle geri gelecektir. malum irkin var olma sebebidir.
1 kişiye 4-5 kişi dalmıştır. Demi demi işte türkün gücü yav he he.
Torkon goco oho oho yapan spastik bunu izlesin; https://www.youtube.com/watch?v=FKHBc2x_n3E

Çok yerinde olmuştur.
çok ayıp etmişler. yani onun ortamdan yürüyerek uzaklaşması hiç hoşuma gitmedi. ne demek gitmek? elini ayağını kırıp bir daha yapmayacağından emin olmanız gerekiyordu gençler.
1 kişiye 4-5 kişi edebiyatı yapar davarlar kürtlerin hep sürüyle gezdiğini ve hep bir kişiye 5-10 kişi saldırdıklarını ya bilmemezlikten gelip göt ayağı yapıyor yada sanırım ayda yaşıyor.
Edit : Hoşgörü hoşgörü bir yere kadar, sırf bişey denmiyo diye bu kadar cüretkar oldu bu orospuçocukları.
Gerçekten tükürdüyse yapılan çok yetersiz az ama tükürmediyse yazık olmuş.
neden öldürülmediğini merak ettiğim kürttür. hayır yani neden?
tukurdu ise, dovulmesi garip olmus dedigim kurttur. sikmednzmi amk orada?
Lan Beni niye Çağırmadınız olm beraber atardık dayağı,böyle bencil davranmak yakışıyo mu, oldu mu şimdi? Halahallah...
Amk anadolu çomarları.
yumruklarınıza sağlık yiğitler... orospu çocuğunu eşek sudan gelinceye kadar dövseydiniz bir ! malum eşekçi olur bunlar !
iyi olmuş dedirten , pek de takmadığım entry .
Bayrak nerde?
Ahlakinizi sikeyim tükürük nerde? Bi kaç kisi toplanmış birini dovuyorlar. Vatani kurtariyorlar... o erkekliği doguda da yapin da? La bi yapin da kurban olem hadi? Bide bayrağı Türklüğü koymuslar... hay amk tam tayyip in çalışma stili, hemen de kapmış ibneler olayi.

Bi az sorgulayin la, nedir ne degildir bi bakin amk. Bayrağa tukurmus! Yaşadığınız kafayi sikiyim!
bayrağa tükürdüyse tabii ki döveceklerdi, dövmeyip de tebrik mi etselerdi?

ekşi'de pkk seviciler tarafından da uludağ sözlükte girilen entryler eleştirilmiş.

yine mi biz foşiğiz pkklı kardeş?

tanım: halkın verdiği yerinde tepki.
Haybeye dayak yediyse geçmiş olsun..

Bayrağa tükürdüyse beter olsun!
anlayışlı biriyim ama gerçekten o eylemi yaptıysa bu ulusa ve değerlere büyük saygısızlık doğru bir dayak olmuş.
Ohhhoyeewwwwç ahhhh koptum lan az bile yapmışlar öyle bir olay olmuşsa.
kesinlikle yapılması gereken eylemdir nerde hdpli birisini görürseniz tekme tokat dövmelisiniz.
Adaletin el atması gereken suça halkın müdahale etmesidir. Yazık doğrusu.
Türkiye cumhuriyeti bir ulus devletidir. Türkiye cumhuriyeti Vatandaşı olan herkes öncelikli olarak Türk olduğunu kabul etmek zorundadır. Yok ben Türk Değilim diyorsan benim elektriğimi benim suyumu benim vergilerimle yapılan yolları kullanamazsın arkadaşım. Bayrağıma, tarihime, atalarıma SAYGI duyacaksın. Lamı cimi yok.
Karadeniz bölgesinde olmaması şans çünkü herkez kendi silahını kendi yapıyor orda *