bugün

malum ırka çekilen dayağın videosudur.

https://www.youtube.com/watch?v=EbfVer3iD-I
Lama dövmüşler ellerine sağlık.
Abi cok az yapmislar, yaklasik iki yuz kisilik bir pkk yandasinin ortasina dusen polisimizin videosu vardi, orda tek basinaydi polisimiz, orrospu evlatlari kafasini tekmeledi karnini tekmeledi yerlerde tekmeledi, cuzdanini caldilar silahini caldilar sonra defalarca tekmelediler, sonra adam kalkti bi sekilde, adami jiletle canli canli dogradilar ve o adam olmeden ordan kacmayi basardi ama ben gozyaslarimi tutamadim polisimizin, bir turkun o haline. Ve benim bu kinle ne yapmami bekliyosunuz ki, tabiki orrospu evlatlarini sokaklarda suruklemek analarini bellemek istiyorum.
zaten herkesin sinirleri tepelerinde, dayak yediğine şükretsin.
Elleriniz dert görmesin, Kurban olunur size kurban.
bazı arkadaşların nedense zoruna gitmiş ve videoya almakla delikanlılığı kıyaslamışlar?! Umarım yakın bi zamanda karşılaşmamız dileğiyle pkk destekçisi yazarlar, çünkü itinayla suratlarınız yamultulacak Dikkatli olun derim.
Ellerinize sağlık kardeşlerim. Meydani bos bulunca gotleri kalkar , karsisina bi turk cikinca da boyle it gibi bagirirlar.
Ulan adaletten söz edenler bi bakin bu entryye, hakkaride jandarma karakolunun karsisinda bir adam surekli cikan sivil araclarin plakalarini alip kaydediyor, bunu fark eden asker adami alip savciya goturuyor, ama savci piçi adami serbest birakiyor, neden, cunku adam daha fazla plaka toplasin ve butun rutbeliler suikaste kurban gitsin diye, neyse bu pic yine karakolu gozetlemeye basliyor, karakol komutani adami aldirip iki tokatlatip atiyor bi yere. Hangi adalet yetkilisine kimi veriyosun?
adalete mi teslim edilsin?

adalet ne ben hiç görmedim şimdiye kadar. adalet gencecik çocukları sırtından vuran pusu kurup mayına öldüren puştların canlı canlı gömülmesidir başka bir şey değil.

bu tarz videoları seviyor muyum? hayır... yapılanlar yapılmış olarak kalsın bunların videoya çekilip böyle servis edilmesi hoş değil. şimdi türlü türlü kahpe edebiyat parçalayacak bu video üzerinden.
bize niye denk gelmiyor şöyle şerefsizler dedirtendir.

ellerine ayaklarına sağlık arkadaşların.
çok ayıp etmişler. yani onun ortamdan yürüyerek uzaklaşması hiç hoşuma gitmedi. ne demek gitmek? elini ayağını kırıp bir daha yapmayacağından emin olmanız gerekiyordu gençler.
Ülkeye alman mandası gelse kapıda karşılayacak olan ben, böyle şeyleri görünce bir trombolin bulup "türkün gücü" diye bağırarak zıplamak istiyorum.
kafasına sıkılıp oracığa bırakılmadığı için gidip 2 rekat şükür namazı kılsın.
izlerken eğlendirmiştir. Hepinizin sonu böyle olacak ibneler.
çok ayıp eden türklerdir.

insanlık için kafasına iki kurşun sıkılıp, orada leş hale getirilmeliydi.
yumruklarınıza sağlık yiğitler... orospu çocuğunu eşek sudan gelinceye kadar dövseydiniz bir ! malum eşekçi olur bunlar !