bugün

yine bu şovmenlere o sevmedikleri atıp tuttukları türk silahlı kuvvetlerinin sahip çıkması olayıdır.
inşallah bu sefer akıllanıp tsk'nın arkasından atıp tutmaktan vazgeçerler.
israilin durumdan vazife çıkartmasına mazeret olabilecek tehlikeli bir harekettir.
(bkz: kıç sıkışınca türk silahlı kuvvetlerini anımsamak)
TSK nın yine hızır acil gibi yardımımıza koşmasıdır. alkışlanasıdır.
türk medyası için harika bir başlık olacak cümle. insanlarda anlık heyecan yaptırıp linke tıklatan zeka seviyesi yüksek manşetlere örnek.
türk askerinin bugünlerde ne kadar kıymetlendiğini görmemizi sağlayan olaylardan yalnızca biridir.

meğer ne kadar seveni varmış. gerçi eskiden de pek sevilir(!)di buralarda ama.
israil uçakları türkiye üzerinden operasyon yaparken ya da türk hava sahasında eğitim görürken çok manidar olacaktır bu eylem.
hazır gitmişken... demek geliyor insanın içinden.
uçakların 10 bin bakımını yaptırmak için servise gidiyordur efendim heyecanlanmayın.
sadece yaralıları alıp suya sabuna dokunmadan geri dönmeleri dileğiyle. ayrıca hükümetin yaptığı salaklıkların arkasını toplayan da hep tsk ne hikmetse. orduyu beğenmezler ama arkalarını orduya dayayıp ona buna sataşmasını çok iyi bilirler.
giden uçaklar ambülans uçaklardır bomba atma imkanı yoktur gerçi giden gemi de yardım için gitti ve bomba atma imkanı yoktu ama...
(bkz: geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye)
Sövüp Saydıkları Ordunun arapçılara sahip çıkmasıdır.

Ha büyük ihtimal Kafir uçağı bunlar diye binmez bir çoğu. ben gidip Arabistandan uçan halı getirecem onlara söz.
ambulans ve benzeri hizmetler için gitmektedirler. fakat israil hava sahamıza girdiler diyip vurabilir. sonra da hükümetimiz ve dünya bu olayı kınar.