bugün

iman denen unsur kafadaki turbanla olmaz. Kalbi temizse başı açık biri ile de gelecek kurulabilir.
türbanla evlenmeyi düşünenleri zoruna gidendir.
Erkek adam türban mı takar ulan.
allah korusun düşünmesi bile insanı ürkütür. türbansız kadın dışarıdan gelen uyaranlara karşı son derece hassastır.
ben insanların dini inançlarına karışmam.
insanların en büyük sorunu da işte budur. Ön yargı.
Türbansız birisi dindar da olabilir, onun tek zaafı bu durum olabilecekken bir başkasının başı kapalı olduğu halde onlarca zaafı olabilir. Bu noktada kaale alınması gereken vücudun teşhir meselesidir. Bunun bugün türbanlılar da dahil olmak üzere toplumun önemli bir kesimi tarafından sosyal medya aracılığı ile icra edildiğini söylemek lazım. insanları kucaklayıcı bir anlayışın geliştirilmesi lazım.
namus türbana göre belirlenmez. insanın içi önemli.
Türbanlı biriyle ciddi düşünmek kadar doğaldır. Zira ikisinin de hayati fonksiyonları aynıdır.
çok zordur.
görsel
Namusu kapanmakta arayan yobaz beyinler için olmayacak birşey olsa gerek.
Şaka mı açılan başlıklar bazen hakikaten şaşırtıcı. türbanlı kız arayan zihniyet çok mu namuslu acaba. peki çoğu türbanlı kızlar kayalıklarda fingirdeşirken daha namuslu da, ama mini etek giyen kız orospu oluyor öylemi. yav he amk.
türk kadını mübarek saçlarını örtmez ! arapta örtmez aslında güneşin harareti olmadığında ! sümerliler örterdi, yahudiler örter, hristiyan rahibeler örter... türban ne türk ne müsülman örtüsüdür ! tamamen türkiyenin başına bela edilmek için islamileştirilmiştir...
asil turbanli kizla evlenmem amk.
düşünme gelişmişliğine sahip olamayanların, önüne ciddi katayım da beni düşünüyor sansınlar salvolaması.
Türbanlı olsun olmasın ne farkeder ? türbanlı olanlar çokmu insan oluyor, doğru düzgün insan bulmak zor bu devirde asla türbanlı türbansız diye ayırmayacaksın. kafasında türban olup altında mini etek olanlarda var, üstünde çarşaf olup altında dantelli olanda... herşey kafada düşüncelerde bitiyor. kafası açık kapalı da değil.
gerçekten düşünmektir. (bkz: din afyondur)
insan aşık olunca ne kafasına taktığı örtüye bakar ne karşındakinin önceki ilişkilerinde yaşadıklarına.. gerçi bana kalırsa allah kimseyi öyle aşık etmesin.
Subaneke okunursa türban takıyorlarmış.
o başı açıklara orospu muamelesi yapanların hepsini türbanla boğmak istiyorum. inşallah türbanlı eşiniz olur da sizi boynuzlar amına koduklarım. ne türbanmış be.
türbanlı biriyle ciddi düşünmek kadar radikal bir karar değildir.
+seninle ciddi düşünüyorum.
-salak mısın görmüyor musun türban kullanmıyorum.
+tüh ne de iyi kızdın oysa.
dinin şekilci bir yapı olduğunu da gösterir bir bez parçasına bakarak hareket eden ve bunun üzerinde önemli olaylara yaklaşmak ancak bir dinin getirisi olabilir.
gayet mantıklıdır.

zira çoğu dübürden vurdurmuş olan türbanlılar ile ciddi düşünecek kadar gavat olamaz bir insan.
ciddi ciddi düşünebiliyor olmayı gerektirir. bu meziyete sahipseniz sorun olmaz.