günaydın arkadaşlar...

çocuklarımızın ruh sağlığının çok büyük önem taşıdığı bugünlerde, çocukların psikolojisini ne bozuyor araştırdım.

türbanlı anneler...

evet, kaç tane annesi türbanlı ve çocukluğunda sıkmış bunaltmış kız görsem hepsi yollu olmuş. erkekler de it kopuk ve serseri olmuş.

halbuki türbansız anneler öyle mi? ne çok sıkar ne çok serbest bırakır. tam ortasını bilirler çünkü eğitimli ve aydınlardır. bu annelerin çocukları da bir o kadar sağlıklı ve zeki oluyorlar. arkadaş gibi her şeylerini paylaşıyorlar.

türbanlı annelerin çocuklarına ise hafif bir zeka geriliği miras kalıyor ne yazık ki. ayrıca çocuk her şeyi sakladığından yanlış yollara düşüyor.

özetle: sağlıklı çocuğa giden yol, türbansız anneden geçer.
Beyin yoksunu bir çocuğun dünyaya gelmemesi babanın prezarvatifi nereden aldığından geçer dedirten olaydırdır.
fark göremiyorum ya sen?

kafayı örtünce ya da açınca değişen bir şey değil annelik. bari anneleri alet etmeyin iğrençliğinize.
Yanlış bir önerme çok yanlış bir düşünce istisnalar var lütfen.
TÜRBANLI TÜRBANSIZ FARKETMiYOR BAZILARI ÇOCUKLARINI DOĞURMUYOR SIÇIYORLAR EN ÇOK ONA ÜZÜLÜYORUM.

ULAN 4. AYDA BiRAZ CEViZ YESELER ÇOCUKLARIN DA BEYNi GELiŞECEK AMA SORUMSUZLAR ANACIM.
küçücük kıza türban geçiren annedir. ayrıca bir tanıdığım; ciddi ciddi orospu olmuştur. artık baskıdan sıkıldığından mıdır bilinmez. kız, yani kızdı; 19 yaşında şuan ve kezbanın teki ama geçimini orospuluktan sağlıyor. türbanlı mı türbanlı. istisnadır tabii ki. her türbanlı orospu olacak değil ya.

normal bir insanın okuduğu;

küçücük kıza türban geçiren annedir. ayrıca bir tanıdığım; ciddi ciddi orospu olmuştur. artık baskıdan sıkıldığından mıdır bilinmez. kız, yani kızdı; 19 yaşında şuan ve kezbanın teki ama geçimini orospuluktan sağlıyor. türbanlı mı türbanlı. istisnadır tabii ki. her türbanlı orospu olacak değil ya.

yobazın okuduğundan anladığı; türbanlıların hepsi orospudur.
Beykent siyasal mezunu bir insan olarak, toplum bilincinin turban gibi aesthetic olmayan kavramlarla kirletildigini dusunuyorum. Elbette cehalet ya da fakirlik turbana yol aciyor ama ben sunu gordum: Beykent gibi turkiyenin en iyi universitelerde turbanli ogrencisi cidden basarisiz kaliyor.
türbanla ne alakası var? anneleride mi kutuplaştıracaksınız, yeter artık bırakın bu lafları. laf attığınızı düşündüğünüz yobazlardan daha yobazsınız.
oyun çağındasin tespit sicmanı türbansız annen mi istedi legolarla oyna da aklın gelişsin biraz. Türbansız ya da türbanlı tüm anneler kutsaldır seninki de dahil içeri gir de hayvanligindan dolayı annenden özür dile
o anne insan olmak nedir biliyorsa annedir. ister örtülü ister örtüsüz olsun. insanlıktan bi haber yaşıyorsa anne falan olamaz. insan olmayan nasıl anne olsun! dinde böyledir aslen insan olmadan dindarda olunmaz .
insan olmaksa insanın görüntüsüne bakmadan saygı ile başlar, örtülü örtüsüz diye bir fark yoktur bu farkı ortaya koyan insan kelimesinden bi haberdir .

not; ennem örtülü değildir ama insan olmak nedir bilir .
Sığlıklı çıcığı gıdın yıl tırbınsız ınnıdın gıçır.

Beyin göçmüş amk.
Bir başörtülü anne farkı değildir.
Hani şu köylerde görülen anneleri kastediyorum.
Yeri gelince sırtında yük taşıyan anneleri.
anne kelimesinin anlamını kavrayamamış bir yazarın gereksiz ötesi ayrımcılığı.
anne türbanlı türbansız diye ayrılmaz efendim. annenin iyisi kötüsü olmaz.
türban takıp takmamak kişinin kendi tercihidir.
böyle içine edilesi bi tespitle yazar asıl cahilliğin kendisinde içinde beyninde olduğunu apaçık ortaya koymuştur vesselam.
Bakire değildir. Namussuz olacağına cahil olsun mutlu olsun. Bizimle deyılsın...
"Cennet analarin, ayaklarinin altindadir". Hadisin de turbanli turbansiz diye ayirt edilmemistir
(bkz: kuranı ezberleyemeyen oğlunu döverek öldüren anne)
Benimde hep istediğim anne karakteridir. Ama benim icin bu bir hayaldìr. Keşke.
katilliği, caniliği, sapıklığı annenin giyim tarzıyla ilişkilendiren temelsiz insan beyanı.