bugün

son zamanlarda türkiyede meydana gelen tecavüz olaylarının hep başı açıkların başına gelmesi durumudur. kızlar bence gece sokağa çıktığınızda türban takın sağlığınız için. bir öneridir.

keşke kimse tecavüze uğramasa ama uğrayanlar da hep ya taytlı ya başı açık oluyor bence lümpen bir coğrafyada yaşadığımız göz ardı edilmemeli ve gerekirse can güvenliği için geceleri türban takılmalıdır.

yanlış anlaşılmasın sadece bir gözlem. benim türbanlı arkadaşlarım da çok.
Yalan.

götü pandiklendiği için yolun ortasında düşüp bayılan kızın kafasındaki abajur muydu?

https://www.youtube.com/watch?v=crIAeatpGtU
Katıldığım öneridir.
öcü diye korkup yanaşmıyorlar ondandır.
Aha yalanlayan başka bir video. Hemi de suçlu kayınpederi.

https://www.youtube.com/watch?v=xjDJiEFKvPM

Troll bile olamayacak kadar düştünüz artık.
sapık sapıktır. tecavüzün dinlisi dinsizi olmaz. tecavüzün karşılığı idamdır. hz peygamber (s.a.s.) zamanında bile olmuştur. okuyanlar kaynaklarından bilirler.

devletin en tepesindeki sayın, çok saygıdeğer yetkili kimse, bu devleti kim en tepe noktasında temsil ediyorsa ona sesleniyorum burdan. pervasızca ama edeplice, korkmadan çekinmeden cesaretle ve tüm kalbimle sesleniyorum. sayın cumhurbaşkanına sesleniyorum. vatandaşınızın sesini duyun lütfen artık.

acilen idam geri gelmelidir. en önce tecavüzcüler asılmalıdır. açık ve net ifade ediyorum. idam kesinlikle geri gelmelidir.
(bkz: Nevin yıldırım) maksat zihniyettir. Sapık çarşaflıya da sarkıntılık yapar isterse.
Türban kelimesinden nedense bi tiksinti duymaya başladım

Türban deyince aklıma deve horguclu giyinmiş çıplaklar geliyor aklıma

Tesettür kelimesinin asaletine bakın bide

Tesettür erkeğin ilgisini tamamen sifirlamaktir.

Kara çarşaf idealdir. Ama illa şart değildir.

Ama tesettür şarttır farzdır.

Yani kısaca gazoz olmayın efsane olun
Türbanlı olmayın tesettürlü olun.
Zihniyet ile alakalıdır. Türbanlı olmuş, olmamış önemli değil.

Türban da taksan, Bekaret kemeri De taksan Fayda etmez.
türbanlı olanlar tecavüze uğrar. ses çıkarmazlar çünkü ortaya çıkınca yüz kızartıcı olur. Onlar o acılarını yıllarca çekerler. ölümden korkarlar. başı açık olanlar ailelerinden destek gördükleri için olayı adliyeye intikal ettirirler. siz yobazlar insanla empati kuramazsınız işiniz gücünüz bölmek. sağcı - solcu bölersiniz, Alevi - Sünni bölersiniz, başı açık - kapalı bölersiniz. Türk - Kürt bölersiniz. Lanet olsun size.
istanbul'da bir evde gerçekleşmişti. Kız üniversite öğrencisiydi ve öldürülmüştü.

(bkz: fatma nur çelik)
görsel
görsel
saçma bir tesbittir.
çok afedersiniz ama:
damacanaya, ördeğe, keçiye, ata, eşşeğe, kediye, köpeğe tecavüz eden mahlukat kadının kafasına halı örtsen. amına beton döksen de o betonu kırar yine tecavüz eder.
damacanaya, kediye, eşeğe, köpeğe de takın da rahat etsinler.
Herkesin kendi dünya görüşünü aklamaya çalıştığı bir mevzu olmuştur. Bence bu konuyu ergenlik çağına girmiş herkes az çok bilir. Tecavüzcü için tesettürlü açık diye birşey olmaz. O sadece kendini cezbedene bakar. Hangi av daha kolay, o işe yatkınsa onun peşine düşer. Birde olayın sonunuda düşünür.
ip ucu; Anadolu da yapılan tecevuzlerın ölümle sonuclanacagını bilir. Kadınlara düşen bu sapık adamların hedeflerinden kendilerini uzak tutmalarıdır. Durum gayet açık. Sokaktan geçen kadınların hangileri erkeklerin çok dikkatini çekip, peşinden surukluyorsa o risk altındadır. Ben bugüne kadar tecavüze uğramış çirkin, gösterişsız bir kadın görmedim.