Bastırılmış duyguları olan kızlardır. Ulan kızların suçu ne? Zaten kendisi kapanmak isteseydi bira içmezdi. Belli ki aile baskısı yüzünden o haldeler.
Türbanlı bacılarımızın günah işleme özgürlüğüne dil uzatmayın. Onlarda rahatÇa günah işleyebilir. Ne var bunda bu kadar büyütülecek.
Ailesi zoruyla kapandıysa sadece bira içmekle kalmayan kızlardır.
namusun şeref konuların kıyafetle olmadığı gerçeğini öne çıkaran durum.
osmanli torunu olduklarini iddia edip seriat isterler.

sonrada meyhane koselerinde bira icerken, parklarda birtakim ayipli seyler yaparken gorulurler.

yorum sizin.
Ağzının tadını bilen kizdir.
türbanlı bir arkadaşım vardı, samimi olduğum. niye türban takıyorsun dedim -malum muhafazakar çizgisinde olan birisi değildi-, sen niye don giyiyorsun dedi. saygı duydum, tekrar o soruyu da sormadım.
Size mi düşer biralarinin hesabini sormak? Sorarim??!! Kimseyi ictigi birayla yargilayamazsiniz.
biramı da içerim kıbleme de dönerim sana ne?

böyle bir şey galiba. ayrıca ideolojik karmaşadır. büyük ihtimalle aile baskısı yüzünden kapanmış ama alkole olan düşkünlüğüyle ikisini bir arada yürütemeyen biridir.

belki de derdi vardır. belki de din tatmin etmiyor farklı hazlar peşindedir. bunu bilemeyiz.
en nefret ettiğim insandır. amacının ne olduğunu anlayamadığım aptal salak insanlar.
Afiyet olsun kızıdır. Beraber de içelim. Evet.
Böbrekleriyle bir problemi vardır. Kim bilir?
Ülkeyi dinsizleştirmeye çalışan kemalist beyanıdır.
(b.z: Başı açık namaz kılmak ) eşdeğer
tuborg içiyorlarsa akıllı kızlardır. bomonti falan içiyorlarsa çok pis kınıyorum.
neden türbanlı kızlardan sürekli günahsız olmalarını bekliyorsunuz, rahibe mi lan bunlar, dinin gerektiridiğini düşündüğü bir şeyi yapıyor. tercihtir bu. günahsız olma şartı ile mi türban takılıyor? yok öpüşen türbanlı, yok parktaki türbanlı. size ne anasını satayım? herkes kendi hayatına odaklansın. bok atmak isteyenler olursa diye diyorum, türbanlı değilim. insanlara yükleneceğinize, hayatınızı düzeltmeye ağırlık verseniz keşke.
var mıdır bilmem de varsa dahi ister bira içerler isterlerse vodka, kendi hür iradeleridir, hiç kimseyi ilgilendirmez.
Demoratik bir cumhuriyette yaşamıyormuyuz ?

isteyen türbanını çıkartır, isteyen çıkartmadan da bira içer..

Ne yani, türbana mı tapıyorsunuz artık, nedir ?

Bunda garipsenecek bir durum yoktur...
kendine demokrat müslümanlar tarafından savunulmaktadır. sağa sola içki içen kötüdür diye saldırmayı da ihmal etmeyin.
ne istiyorsunuz başörtülü insanlardan orospu çocukları.
size giren çıkan nedir de hep üzerine gidiyorsunuz insanların amına koduğumun çocukları.
türbanını çıkartmadan sevişen kızla ölümüne kapışır.
Kimseyi bağlamayan kızlardır. Kendileri mini etekli kızlara bakıp orospu demedikleri sürece insanları dinsiz diye yargılamadıkları sürece istediklerini yapabilirler ve kimse onları yargılayamaz. Türban gereksiz bişeydir bir Allahsız olarak türbanın suni bişey olduğunu sonradan götten uydurulduğunu düşünüyorum. Ama kimseyi ilgilendirmez.
Bir kişi inandığı dinin bir gereğini yerine getiriyor diye dört dörtlük mü olması gerekir.günahı kendi boynuna bunun örtünmesiyle alakası nedir ve sanane bize ne kardeşim bırakın insanların dini inançlarını sorgulamayı laik demokratik bi ülkede yaşıyorsun farkına var bunun insanlar özgür ve seni kimse sallamıyor burdan türbanlıllar deyip sallayıp genelleme yapınca eline ne geçiyor anlamıyorum ne kazanıyorsun.bunların birde (bkz: mini etekli kızların namusu) versiyonları var.
Seksi kızlardır.
Müslüman olup bira içen kızdan farkı olmayan kızdır. Özgürlük istiyorsak herkes için istemeliyiz o ya da bu grup için değil.