bugün

üç tane kendini bilmez kaşar kızlardır. aslında bunlar belki de türbanlı kızları kötülemek isteyen kemalistlerdir. tam bir kevaşe bunlar. resim herşeyi gösteriyor, çok ayıp.
görsel
(img:#532442)
Bu tip kişiler genellikle kapanan kişileri kötü göstermek için kapanırlar.
bunun farklı bir versiyonu ise kapanıp mini etek giyenlerdir.
(bkz: mini etek giyen kapalı kızlar)
Seytan ayrintida gizlidir.
o değilde birinde alyans var ne garip değil mi?
erkek olmama rağmen ben bile utanırım bu hareketi yapmaya. kızları görünce hayatımdan bezdim desem yeridir.
ellerinin alinarak, kiclarina monte edilmesi gereken, kasarpare kizlardir. gerci bunlara kiz demek, digerlerine hakaret ama...
bazılarının garibine gitmemiştir. e gitmez tabi bunların mağdur türbanlı bacıları da evde aynısını yapıyorlar alışık adamlar.
mizah anlayışı bu noktada varın zekayı düşünün.
mekruhtur.
Türbanlı insanları kötülemek için yapılan gösteri.
burda yapılan hareket bilindik bir harekettir, bunu kız yapmış, erkek yapmış, ateist yapmış, müslüman yapmış, mini etekli yapmış veya türbanlı yapmış ne olmuş yani. türbanlılar insan değilmi.
aslında giderleri var bu üçünün. ilk baştaki beyazlı çok seksi bak demedi demeyin.
bu millet neyin kafasında anlamıyorum.
şimdi bu türbanı takanlar bilmiyormu el hareketi, küfür, sevişme falan. hep onlar namuslu, dürüst, temiz diye zihin altı birikimi yapıyorlar.
ayrıca sanane ister nah çeker ister siktir sana giren nedir.
ben resimden utanıyordum ama, bir de şu videoyu izledikten sonra... izninizle ben gidip intihar edeceğim, sebebim de bu video'dur, biline.
http://www.bik.gov.tr/hir...r-kamerada-videosu-38854/
kızlara hele hele türbanlı kızlara hiç yakışmayan bir harekettir. büyüklerimiz nerede hareket orada bereket deseler de hiç bir zaman şık olmaz.
türbanı, melek kanadı zanneden tiplerin şaşırdığı resimdir.