bugün

ya öncelikle kusura bakmayın. gerçekten trol değilim de, bu konuyu böyle gören insanlar var diye açtım bu başlığı.

hemen konuya girecek olursak. sanırım o mal benim. mal mıyım lan türbanlı kadınla evleneceğim. türbanı kapatınca namuslu mu bu kadın? hem ne bileceğim ben onun dürüstlüğünü? ama insanlar böyle düşünmüyorlar. siyasi düşüncelerini bu görüş altında birleştiriyorlar. ve ortaya türbanlı kadınla evlenen akıllı, açık kadınla evlenen adam mal olarak çıkıveriyor.
türbanın dinde yeri yoktur. mal değildir akıllıdır helal olsun onadır.
bi siktirip gitmesi gereken kişilerce anlaşılamamaktadır.
Evlilik kadar hayati bir kararı sadece türbana bağlayandır ''mal'' olan. Abi evlilik bu ya, nasıl türbanlı türbansız şeklinde bir ayrım yapabilirsin hiç tanımadığın insan hakkında. Ne insanlar var türbanlı olup da her türlü ahlaksızlığın altından adı çıkan. insanın içi dışı türbanla belli olmaz maalesef ki bunu öğrenememiş olanlar var. Öğrenin de gelin ey insanlar.
bunu düşünmeyen adamdır. yani ben açık bir kadınla evlenseydim tüh keşke türbanlıyla evlenseydim demezdim. sevdim evlendim ve bitti.
açık kadın varken türbanlı kadınla evlenen malın bir diğer versiyonudur.
http://www.medyafaresi.co...r_resimx/turbangelin5.JPG
örtümü takar öyleyse dilediğimi yaparım diyen türk kızıyla doldu ortalık böyle düşünen insanlara sebep .
anlamsız, gereksiz bir varsayımdır efendim bizim annelerimizin, zamanında türban yoktu bildiğimiz anadolu insanı baş örtüsü vardı. peki bu ne olacak diye sorulası varsayım.
başı açık karısından gelecek her hayırsız işe razı olmayı göze almış maldır.
Turbanlilar dan hoşlanmiyordur
bu kadar basit.
türbanlı beyaz tenli güneş görmemiş çok güzel ve tatlı kızlar dururken, heryeri ellenmiş saçı başı, kıçı açık kadınla evlenen maldır.
kimse kızmasın "kendisini" yazmış.

not: karıdan bi kaç detay daha merak ederdi çocuklar eger burası inci sözlük olsaydı...
büyük ihtimalle birilerinin bekaretsiz karıyı kendisine kakalayacakları maldır...
insanın kişiliği türbanla belli olmaz. Ne türbanlılar var Açık giyinenlerden daha fena. Ne açıklar var türbanlılardan daha ahlaklı namuslu temiz.
açık kadını paketi açık mal ile karıştıran andavalların son tespitidir.

her boku yedikten sonra türbanla aklanan kadınlar, böylelerine müstehak işte.

ilahi adalet tecelli eder de boynuzlarınız göğe ererken, karınızın türbanına bakıp bakıp mutlu olursunuz inşallah. her kadını utanmadan böylesine yaftalamanın elbet bir karşılığı vardır ilahi adalette.

kuş boku kadar beyinleriyle türbanı ne hale getirdiler, farkında değiller.
türbanlınin ki canda açık olanın patlıcan mı. kişinin zevkidir. mallık falan da değildir.
doğru önerme ve yerinde bir tespittir. açana açtırana helal olsun.

türbanlı kadın a her şeyi yapabilir üstüne 3 adet kuma getirebilir ve bonus olarak ta üfleme seanslarına katılabilir, biraz dini sohbet tecrübeniz var ise günlük,

gecelik nikah ile cinsel fantezi olayını genişletebilirsiniz. daha kolay sohbet edebilir ve bir kaç sohbet ile tav edilebilir, önerilir.

başı açık ve beyni de açık ise vücudunda başka bir yer açık olmasına gerek olmadan yukarda anlatılanlardan çeyreğini yapmaya kalsanız postayı yersiniz.

önerme haklıdır ve şimdiye kadar neden kapalı kadınlara takılmadığımı sorgulayarak kendime gelmemi sağlamıştır.

demek ki neymiş kapalı (bkz: kapalı kadınlar in açık kadınlar out).