bugün

ey dostlar;
Dışarı çıkar çıkmaz, özellikle bizim mahalle sırf kapalı sinir oluyorum. Benim çevremde böyle insanlar olsun istemiyorum ya lütfen
Aslında toplumda böyle kişiler olmasa daha iyi olucakta neyse.
ucubelerden bi farkınız yok , biraz marjinal olun.
Aslında artmıyor. Göt aynı göt, sadece kafayı vermiş diğeri yerine para için. Ha kafa ha kuku ne farkeder.
Aynı insan işine geldiği zaman çok özgür olmayı iyi biliyor. işine gelmediği zaman ise sikinde mi özgürlük demokrasi insan hakları? hey yavrum hey.
bende çarşaflılara uyuz oluyorum. böcek fobim var diye olabilir ama.
Geber.

Entiri yok.
görsel
görsel
görsel
bu adamı donuza atmamım tek sebebi entry-nick uyumu. şahane ya.
Bu başlığıda gördük ya neyse diyeceğim tek şey "allah ıslah etsin"
adama niye kızıyorsunuz
kendiside itiraf ediyor
mal beyanı
bir nick bir adama bu kadar yakışır .
uyuz olan siktirip gidebilir.
gel bir de konyayı gör. Üniversite bile kapalı dolu.
saçma sapan bir laf.

bir ateist olarak, o sikindirip kara çarşaf denilen gerizekalılık haricinde hiçbir şey rahatsız etmiyor beni. istedikleri gibi giyinsinler insanlar. Kendilerini hapsetmesinler sadece. Seçim yapsınlar. Beyinleri yıkanmasın.
Troll olmaya çalışıyorsun ama öyle ben malım diyerek olmaz o iş. Sen yazacaksın efendi efendi, biz sana mal diyeceğiz.
Uyuz hastalığının nedeni ve başlangıcı nasıldır? Köpeklerde uyuz tedavi edilebilen bir hastalık mıdır? Köpeğin uyuz olduğunu nasıl anlaşılır?

http://www.vetadres.com/kopeklerde-uyuz-hastaligi/
Ben de senin ıq seviyenin azalmasina uzuluyor muyum hayir. *
şimdi kim gerici, yobaz, kısıtlayıcı oluyor merak ettim bak.
90 larda caddede okulda kaç tane türbanlı görürdünüz. Hele 80 lerde hiç yoktu.

Çok şükür şimdi müslüman olduğumuzu hatırladık.

Ama nedense kitabın hep işimize gelen bölümlerini alıyoruz.

Kafa kapat maddesini uyguluyorsun da hırsızlık yapma, dürüst ol, hak yeme, israftan kaçın, kötülük yapma, milleti bölme bölümlerini niye uygulamıyon, ya da bunları yapanları tepende taşıyon.

Türban, dini kendi zenginleşmesi, iktidarı için kullanan ahlaksız şerefsizlerin kendilerine oy veren robotlar yaratma projesinin en verimli ayağıdır.
Hımm ok.
başörtülüler durduğu yerde sanamı dert oluyor? bak bir gerizekalı daha demiş bide 90 larda caddelerde kapalımı vardı diye. vardı güzel kardeşim, zibille vardı, benim teyzelerim zorla peruk takarak sınavlara girerdi, başını açmadan okula giremezdin, herşey zorla yaptırılırDı, kapalı insanlara şeytan gözüyle bakılırdı, diploması bile verilmezdi. şimdi diyorsun AKP gelse, mini şortla okula giymek yasak dese, "ya sen nasıl benim özgürlüğümü kısıtlarsın şeriatçı pislik yobaz" diyip, ağzınızdan köpükler saça saça saldırırsınız. bırakın artık şu saçma sapan sınıflandırmalarınızı, ırk ayrımınızı, bırakın herkes istediği gibi yaşasın.
Evt bende Başını kapatıp dar pantalon giyen kızlara uyuz oluyorum.
tesettürün aslını giymek varken -yani siyah çarşaf- takiyye yaparak rengarenk cart renkli türbanlarla adeta ben buradayım diyen bayanlara içerleyen birinin söylemidir. pek de haksız değildir açıkçası.
veterinere görünerek sorun çözülebilir.
dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden bir troll beyanı. kendimizden olmayana, farklı gelene nedir bu nefret ve kim?