bugün

türban kuranda yazmıyor ki lan. örtün diyor örtün, götünü başını açma diyor, kara çarşaf denen yaratıksal şeye girip öcü ol demiyor.
-Eğer yanlış yaptığını bilerek, nefsine uyuyorsa. Hala müslüman olan kadındır.
Biz küçükken türbana popumuza takıp etek yapıyoduk. umarim ne dediğimi anlamışsınızdır.
Türban takıp affedersiniz makatı bam diye ortaya çıkarıp Müslüman olduğunu sanan kadından iyidir.
ne s2min antenidir belirsiz heriflerı hacı hocu yaparsan
ya deve sidiğini kutsal sayar, ya herifi silker ve seni bademledim der.

tescilli vatan hainlerine din kardeşim deyip devleti teslim eden zihniyet sonuçta.
Başı açık bes vakit namaz kılan arkadaşım var, kişiliğide çok düzgün naif biri . Çoğu kapalıya onbin basar
(bkz: sözlüğü bırakmak için sebepler)
Ne boş beleş insanlarsiniz ya.
allah'la o kadının arasına giren yazar kadar sansa yeter.
Türban takıpta müslüman olduğunu sananlar nolacak.
Dinde zorlama yoktur. Türban takıpta öpüşen, içki içen insanda görüyorum. Türban takmayıp öpüşmeyen, içkiye ağzını sürmeyen insanda görüyorum. Bakış açısı böyle bir şey demek ki.
(bkz: allah olduğunu sanan adam)

Sana ne lan? sen mi karar veriyon kim müslüman kim değil? sana mı düştü?
görsel
Türban takmadan takandan daha çok ibadetine önem vereni varken türban takmadığı için müslümandan saymamak size mi kaldı cahil kardeşlerim?

Türbanı kafasında taytı iki kıçının arasında tak tak topuk sesleriyle ilgiyi adeta Victoria secret meleği gibi üstüne çekip her türlü günaha gireni başı açık gezenden daha mı çok müslüman sayıyoruz.

Bakınız bu dokuz boğumunu bilmeden konuşmak, o kafata da beyin olduğu halde düşünmeden yorumlamak demektir.
namaz kılmayıp bana neden inanmıyorsun kardeşim diyen tiplerden farkı yoktur, madem iman denen kavram yalnızca allahın varlığına duyulan inanç meselesi neden deist olmuyorsunuz?
Hop trol efendi,

bir kere orada dur.

Türban takıp Müslüman olduğunu iddia eden hanımları konuşalım o zaman.

Dini için örtündüğü iddia eden bu hanımların islam inancına göre ve kuran-ı kerimde ki ayetere dayanarak ;

1. bekar ise nikahı düşebilecek diğer erkekler ile bir arada durması yada bulunması dinen doğru mudur?
2. Evli ise, evli olduğu kocası yanında yok iken diğer erkekler ile bir arada bulunması dinen doğru mudur?

Eğer ki ben bu müslümanlık denen şeyi senden biraz daha fazla biliyorsam ki biliyorum o kadınların evden dışarı islam inancına göre o kadınların evden dışarı çıkmaması gerekir.

Şimdi sormak lazım, dini için örtünen kadın hangi din için örtündü?

islam inancına göre örtündü ise o kadın nasıl müslüman?
Dini yaşayış biçimini toplumsal olarak algılamak, dindarlık değil HASTALIKTIR!
Beyin takmayıp zeki olduğunu sanan insanla aynıdır net.
Turban taktigi halde dar pantolon ve topuklu ayakkabi giyip ben muslumanim diye ortalarda dolasan kadinla ayni sayilir. Din insanin icinde olan bir seydir. Bunun dis gorunusle, giyimle kusamla alakasi yoktur. Parayla imanin kimde oldugu bilinmez. Bilmedem yorum yapmak gercek ogrenildiginde insani attan dusmuse cevirir.
Futbolda şike yapıp 'ben şampiyonum' demek gibidir.
Evet türban farzdir ancak takmayana da müslaman değilsin diyemeyiz. Belki de o senden daha içten yapiyordur ibadetini. Senin sağir sultana duyurarak yaptiğin iyiliği, o sağ elinin verdiğini sol eline bile duyurmadan yapiyordur.
Sen bütün bedenini saran kiyafetler giyip vücut hatlarini ortaya çikariyorsan ve başinin kapali olmasinin bu davranişi örteceğini saniyorsan orada yaniliyorsun işte arkadaşim. O zaman türban takmayan kiz senden kat be kat daha müslümandir.
müslümanlık için türban şartı aranmadığını bilen kadındır.

takmıyorum efendim türban/başörtüsü günah benim kime ne?
taksa da takmasa da saçma bir iş yapan kadındır. dinmiş, inançmış, takmayın böyle şeyleri kafanıza.
Son yıllarda artan saçını kapatıp,kıçını açanların da bu gruba girer mi diye düşündüren beyanat.
islam'ı bilen, bildiği halde bazı gerekliliklerini yerine getirip getirmeme konusunda kararsız olan bir müslüman kadın da olabilir.

hem şu da vardır; mantıksal olarak "namaz kılmayan kafir olmaz ama, kafirler namaz kılmaz" önermesi gibi bir önermeye konu da olamaz örtünmek. zira müslüman olmayanların da örtündüğünü, hatta kimi müslümanlardan daha iyi örtünen gayr-i müslimlerin de olduğunu biliyoruz.

(bkz: kelam ilmi)
(bkz: islamdan çıkaran fiil söz ve hissiyatlar)
MÜSLÜMAN OLDUĞUNU iDDiA EDiP, EN BÜYÜK 3 GÜNAHTAN BiRi OLAN ZiNAYI SAYISIZCA iŞLEMiŞ KiŞiDEN DAHA MASUMDUR. MÜSLÜMANLAR DÖKÜLÜN NERDEN NEREYE KADAR KÖPRÜ OLUR CiMALARINIZ?