bugün

daha önceki sevgilisinden aynı anda 5 boynuz yemiş kızdır.
evlenebilecek kızdır ki bu zamanda bunlardan sınırlı sayıda var.
3 türlü kız olabilir.

1. kusursuz erkeği arayan kız.

eğer gerçekten birinci kategoriden bir kız ise ona kötü bir haberim var."daha çok beklersin evladım. bir ben vardım beni de kaptılar vallahi" *

2. hayatındaki tüm erkeklerden kazık yemiş kız.

hatayı kendinde araması gereken kızdır. eğer gelen geçen ona tekmeyi vurdu diye artık teklifleri reddediyorsa bir durup kendiyle yüzleşmelidir.

3. shemale olan kız(aslında erkek ama).

aslında kız olmadığı için teklifleri reddeden kişidir. erkeklerin öküzlüğüdür ama. ne işin var shemale'e teklif ediosun sen!
ailesine aşırı bağlı ve götü kalkık kızdır. iyi yapıyordur.
götü kalkmıştır. teklif eden olmasa o göt sarkar.
Çok istediği halde, kusurlarından dolayı reddeden kız.
evlenme teklifi edilince kabul edecek kızdır.
(bkz: inşallah)
amacı erkekleri tahrik etmektir.
(bkz: vermeyen kız)
gelen herkesin kro olmasıyla teklifleri reddeden kızdır.
asil duyguların insanıdır, aklında olmayanın yanında işi yoktur.
en iyisini yapan kızdır.
- ay yine biri bana teklif etti üff sıkıldım yaa.

diyen kız da bu sınıfa girer. bütün kızlar öyle değil lan, ama tanıdım böylelerini de, valla. evlenecek hatta birisiyle bunu diyen. ilk başlarda öff yine sms atmış falan diyordu, salak itşe.
yüzüde yüreği gibi güzel olan kızdır.Ömrünün sonuna kadar geçireceği adam gibi birini arıyordur.az şansı vardır ama bu durum şansının tükendiği anlamına gelmez.
(bkz: yeni bi ilişkiye hazır değilim)
Erkeğini bekleyen kızdır.
beyaz atlı prensi beklememek seyise razı olmak gerek. yoksa beygirle karşı karşıya kalmak içten bile olmayabilir.
xxxxx kızdır.
yyyyyy kızdır.
llllll kızdır.
işte bu, entry yazmak bu, yazar olmak böyle bir şey. öyle aman aman bir zekaya ihtiyacınız yok bakınız vermeyi bilmeniz yeterli.
(bkz: nerde bu modlar)
-lezbiyen olabilir
-utangaç olabilir
-gurur kırıcı buluyor olabilir veet demeyi
-hemen evet demenin basitlik olduğunu düşünüyor olabilir.
-imkansız bir aşkın esiri olmuş olabilir.
-sevgilisi olabilir kimseye söylemiyor olabilir filandır
benimle tanışmamış olan kızdır.*
eski sevgilisi sayesinde denenmemiş kazık bırakmamış olabilitesi yüksek kızdır.
genelde utangaç kişilerdir.
cok severim ben onu.
Aslında tüm çıkma tekliflerini reddetmemiştir. Önceden birisini kabul etmiş ve sonradan hayal kırıklığına uğradığı için bir dahaki çıkma tekliflerini kimseye güvenemediğinden dolayı kabul edememiştir.
büyük ihtimal kalbinde biri vardır. tek taraflı yaşıyor olabilir.
artık paranoyaktır.
ilk ilişkisinde utangaç, heyecanlı ve kararsız olarak bi cesaretle başlamış saflığı dolayısıyla çekiciliğini yitirdiği için terkedilmiştir.
ikinci ilişkisinde artık isyankar bir tavırla, olmadığı gibi davranmış aptal durumuna düşmüş ve terkedilmiştir.
üçüncü ilişkisinde boynuza oturtulmuştur.
artık istemiyordur istese de karşısındakinin onun paranoyakça sorularından kaçmasından korkuyordur.
bu kız için en doğru olanıda budur.
sevemke sevilmek gibi duygusal işlere bulaşmaması ruh sağlığı için en doğru olanıdır