bugün

Elizabethle tatminden sonra tribal enfeksiyona doğru devam eden paranormal ve şizofrenik durum vb.
aşkı hiç iki kişilik yaşamamış insandır. bir onun aşık oldukları vardır bir de ona aşık olanlar. ama bu ikisi hiçbirzaman bir kesişim kümesi oluşturmamıştır.
intihara doğru meyleden insandır.
(bkz: çıkma teklifi)
muhtemelen her seferinde yeni bir imajla yeniden dener şansını. ama artık reddedilmek alışkanlık olduğundan pek koymaz artık ..
bi kere de inme teklifi bekleyen insandır belki de.
yakın bir tarihe kadar (yaklaşık 6 ay öncesine kadar) (bkz: ben)

ama benim için o "kara" günler geride kalmıştır çok şükür, darısı bir an evvel şu anda benim eski halimde olanlarıdır...
hemcinslerinden hoşlanıyor olabilir.
ne bileyim benim ki sadece bir tahmin...
intihar yollarını düşünmeye başlayan klasik bir melankoli hastalığına doğru yol alan kişidir.
çıkış arayan insandır.
vardır bir alıcısı, sabretmelidir.
yazıktır. hor görmemek lazımdır. zira her körün bir topal alıcısı vardır.
bir kere cıkma tekflfı etmişte olabilir...
yanlış zamanda yanlış insanlara hurraaa şeklinde bodozlama ilgi duymasından kaynaklanmaktadır muhtemelen. sükunet, sabır önerilebilir.
allahıma bu da benim insanı... bu kadar reddedilmiş başka kimse olamaz zannımca. hayat neden reddettiriyorsun beni?..
eger zamaninda teklif alip da reddettigi birisi varsa degerini anlayip ona gidecektir, tabi gec olmazsa...
insanın derdi alemi tribe tutmuş...
şu anda çalıştığı bir işi zaten olan ve bu şansın işsizlere tanınmasını isteyen insandır.
imajını yenilemesi gereken insan tipidir.
Artık ağaca bile çıkma potansiyelini kaybetmiş iki ayaklı canlılardan ümidi kesip dört bacaklı mahluklara saran , anasını babasını bi de lavanta kolanyasını alıp gördüğü her dişiyi isteme girişiminde bulunan insandır , geçim derdi yoktur , geçirme derdi vardır ..
eğer tek sorunu buysa.diğer dallarda başarılı olan adamdır.o enerjiyi eğitime sanata kitaba verdimiydi bakın görün o zaman.
karşı cinse ilgi duymayan veya aradığı insanı bulamayan insandır.
pazarlık yapmasını bilmeyen insandır.*
(bkz: budamı gol değil).
sonuçta insandır.
* abi be dağa çıkalım mı?
+ otur yerinde
* ölmek istiyorum...
+ lan..
* hehe