bugün

Valla sari pipi yerine olsam cin’e tek tarafli savas acardim. Hitler’in polonya’ya yaptigi gibi tek bir bina kalmayincaya kadar bombalar, uzerine de 3-4 tane atom bombasi atip uremelerini engellerdim.

Ama ben sari pipi degilim.
Ayrıca savaş çıksa yem olarak kullanılacağımızı da düşün seni komutan olarak cepheye göndermezler. Her türlü mahrumiyet içine gireriz. Gözle göremediğimiz virus dünyanın içinden geçti fark edemiyorsan dünyayı dolaşman mühim değil. Bu başlığa entry girerek daha da zamanımı boşa harcamayacağım. Seviliyorsun saygılar.
Tasvirin tutmadı yeni bir tahmin dene. Söylenecek birşey bulama, bir tarafın sıkışsın hemen atağa geç.
Yemezler dünyayı gezdim ayaklarını az olgunlaş. Mutlak düzenin sağlam dünya barışı ve nüfus planlamasıyla sağlanabileceğini düşünemiyorsan istersen uzaya çık farketmez, bilge değil ertuğrul izleyip kılıç sallayan dayılar gibi görünürsün.

Önyargılı olmak istemiyorum, ömründe çatışma veya mahrumiyet görmeyen büyükşehirde büyüyen biri için silahların patlaması ilgi çekici gelebilir. Kafadan fışkıran kanı gören birinin zaten düşüneceği ilk şey barış aktivisti olmak olur.

Sadece biraz mantık savaş çıksa kılıç kalkanı geçtim sadece tüfekler kullanılsa bile her neyse. Amerika çin kuzey korenin elleri nükleer butonunda zaten. Başka ülkelerin bombalaşmaları bizi de zararsız bırakmaz oturduğun yerden huzurlu hayatından konuşmak kolay.
onun yerine dincileri ve akabelileri uçaklarla üzerlerine atalım

yesinler birbirlerini.

akdincivirus15temmuzossmanlıgeliyuuaptülamit1453

virüsü yapalım.
Karı kızla işim olsa buram buram billur kokan sözlükte mi arayacağım hıdo?

Kendi neslimin devamı için savaşa girelim o zaman, 3. Dünya savaşı başlasın. Nükleer silahlar kullanılsın hiçbir şeyden olmasa hava kirliliğinden radyasyondan tüm dünya nüfusunu yok edelim. Öyle mi bordo klavyeli? Ortaçağda yaşıyoruz zaten kılıç kalkanla ekolojik dengeyi bozmadan toprak alıp katliam yapalım.

Sizin gibi geniş düşünemeyenler yüzünden savaş gündemden düşmüyor. Hiroshima ve nagazaki yüzünden nesillerdir kolsuz bacaksız iki kafalı sorunlu japonlar doğuyor. Einsteinin dördüncü dünya savaşı sözünü hatırla ve sus uzatma. Kurtlar vadisi izleyip gaza geliyorsunuz laf da anlamıyorsunuz ne basit düşünceleriniz var...
çin salgını bir şekilde kontrole aldı. bence tüm dünya birleşip hiçbir şey üretmeyen gereksiz ülkeleri yok etsin.
thanosu dinlemediniz, onun gibi bir lidere cani dediniz. ne oldu, adam haklıymış lo ya geldiniz.

acısız nüfusun yarısı gidecek, geri kalanlar sağ salim yaşayacak.
Tarih boyunca rasyonelistler hakl~ çıkmışmış kaynak nere? Popişin mi? Onlara haklı denmez. Onlara cani denir. Insan olan herkes tarafından sonsuza kadar suçlu bulunurlar adolf hitler en bariz örneği. Iyi mi yöneticiler senin gibi kıçıyla düşünmüyor.

O yok edeceğin ırkta yüzbinlerce masum insan bebek çocuk var. Ayrıca o iğrenç pis dediğimiz hindistanın uzay girişimleri, kodlamadaki başarılarına da bir bakın. Kirli pis herşeyi yiyor olmaları insan olmadıkları anlamına gelmez. Çin dünyaya milyon tane icat kazandırdı. Bu entryi girdiğin cihazda bile büyük payları var.

Milyonları vahşice katletmek yerine nüfus planlamasıyla dünya nüfusu azaltılabilir. Bunların hepsi eğitimle olur işte, sizin gibi arap beyinli amerikan barbarlığı taşıyanların bir tarafından uydurduğu fikirlerle değil.
görsel