bugün

2007 yılında irlanda'da da kurulmus ama ilk albumlerı "tourist history"i 2009'un sonlarına doğru çıkarmış, son yıllardaki en iyi indie-pop gruplarından biri.

su sıralar fransız phoenix grubu ıle turnedeler. undercover martyn sarkılarını dınlemenızı onerırım. daha sonra dıger sarkılarına gecıs yapacagınızdan emınım.
bana hafiften franz ferdinand'ı andıran kulağa hoş gelen hareketli müzik yapan irlandalı grub. kliplerine de özen gösterdikleri söylenebilir. can i talk ve eat that up, it's good for you! adlı parçalarını dinlemenizi tavsiye eder bu kaliteli gruba başarılar dilerim.
what you know isimli şarkısını da mutlaka dinlemelisiniz.
28 haziran da maçka küçükçiftlik parka gelicek olan eğlenceli indie grup kaçırmamak lazım.
hakkinda bu kadar az entry girilmis olmasina sasirdigim grup. Cok eglencelikli sarkilari var, what you know dinlenesidir.
28 haziranda metronomy ile birlikte küçükçiftlik parkta sahne alacak olan neşeli indie rock grubudur.
Radio Eksen'de 4-5 kere bi' şarkıya denk geliyorum, "bu kim?" diyorum. Bi' türlü sanatçı ismini deklare ettikleri kısma yetişemiyorum. Neyse ki soundhound var...
yine denk geldim...
Açtım soundhound'u ve i can talk şarkısıymış meğersem.
çok mutlu oldum.
futbolu çok seven bi' çocuğa kames top alırsın da mutlu olur ya, aynen öyle mutlu oldum sözlük!
bilimum ortamlardan şarkılarını buldum. ve şu anda bunu yazarken what you know şarkısını dinliyorum.
bunu beğenen, bunları da tavsiye etti:
(bkz: kids)
(bkz: costume party)
2k11 oynarken keşfettiğim müzik grubu. tüm şarkıları harikadır.
what you know şarkısında uçuran irlandalı grup.
müzikleri ile insanı hoplatan, zıplatan, yerinde durduramayan gruptur. solistlerinin sesi öyle ahım şahım değildir idare eder. ama soundları süperdir. ayrıca grubun üyeleriyle, istanbul konserinde görevli olmam neticesiyle tanışma fırsatım olmuştur. gerçekten sempatik insanlardı. konserleri de çok eğlenceli geçmiştir.
yeni albümleri beacon'u ilk 24 saat süresince resmi siteden indirmeyi mümkün kılmış, sleep alone gibi harika şarkısıyla fifa 13 trax'da yer alan uçan irlandalılar.
hakkında bu kadar entry girilmesine şaşırmadığım grup. zaten bu uludağ sözlükçülerinden beklenmez bu tür grupları dinlememeleri. mesela bi pretty reckless de bilinmez buralarda. * *
Albumlerinden, itunes'dan goremedikleri hürmeti fifa ve nba video oyunu oynayanlardan gören grup.
what you know şarkısı bağımlılık yapar, dikkat.
something good can work şarkısı bağımlılık yapar, dikkat.
(bkz: sun)
http://twodoorcinemaclub.com/
daha yeni karşılaştığım, çok tatlı şarkılar yapan grup. tatlı dediysem, tiki kızların veya ılıkların bahsettiği şekilde değil. şarkıları hakkaten tatlı yani. nasıl olur lan öyle şey demeyin, buyrun: http://www.youtube.com/watch?v=Bzba7TfDINc
inanılmaz eğlenceli müzik yapan grup. what you know şarkısı resmen bağımlılık yapıyor. alarm sesini bile o şarkı yaptım güne güzel uyanabilmek için.
cigarette in the theatre. efsane şarkı.
Dinlemesi zevkli grup.
üç kişilik bir grup olup, şarkıları oldukça eğlencelidir. insan kıpır kıpır oluyo. en azından benim için öyle. hemen bir örneğini sizinle paylaşıyorum.
bkz: https://youtu.be/YXwYJyrKK5A
ayrıca kuzey irlandalı müzik grubudur. hope you enjoy it!
gerçek müzik yapan bir gruptur, o müzikte öyle veya böyle kendin hissedilir. yıllar geçse de unutulmaz.
(bkz: Changing of the seasons)
her şarkısı birbirinden güzel olan kuzey irlandalı indie rock grubu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar