23 yaşındaki kızlara bakışı değiştirecek olan kızdır. ayrıca ebru gündeş hanımı seçmiştir.
ağır kezban. ı am at airport, ı am at bakkal, ı am at çeşme başı diye haber veren bir kezbandır.
gokhan i bir kez daha sevmemi saglayan yarismaci. beni secme dedi ya. gokhan iste abi yapamayacagini anladi o kizla isterse lana del rey olsun.
allah ebru gündeş'in belasını vermiş dedirten kız.
kız resmen kendini bitirdi arkadaş ya şarkıdan sonra Susup seçse birini eminim daha çok sevilecekti. kız giderken bütün jüri kendilerini seçmedi diye sevindi resmen.
görsel
görsel
- kaşları urgan gibi.
- şarkıya ingilizce, arapça ve hintçe dedi ama şarkının başında bildiğin ge bana ge bana geeeel dedi.
muzik dili diye bir sey icat etmis genc sarkici. * 3-5 kelime ogrenip sallayip sallayip duran normalde konusamadigi halde hintce beste(!) yapan bir hayalperest.

(bkz: hela vela velvela)
Yüzü çirkin fiziği ve sesi güzel olan o ses türkiye yarışmacısıdır.
madem yüzüm çirkin, dur şarkı söyliyim götümû başımı açayım da kimse farketmesin yarışmacısi.
Ayrıca gökhan'in aklı karışır bahanesiyle beni seçme demesi de, kızın tavırlarınin jüri üzerindeki etkisini gösteriyor. ebru Gündeş gebertir bu kızı diyim.
https://twitter.com/littl...status/399991394850181120
bildiğin night girl. Ses güzel ama geri kalan her şey berbat. Özellikle kaşları.
oya aydoğan' a bi ben mi benzettim...
o özgüven miydi ukalalık mıydı şımarıklık mıydı neydi o be?
bir sevdim bir sinir oldum bu nasıl bir şey.
yok yok sevmedim ben bu hatunu.
(bkz: Kezban)

Bu sıfatı da ilk kez kullandım ya helak olsun bana, ya da kıza.
daha bu yaşta aşırı kullanılmaktan şaftı kaymış pavyon karılarına benzemekte.
biraz evvel görmüş olduğum ancak bir iki fotoğrafa baktıktan sonra tespiti koyduğumdur. yüzünü gözünü flulaştırıp kendini güzel göstermeye çalışan bir eziğe benzemektedir. umarım bizim okulda değildir.
saçlarını okutsa zengin olur.
saçları elbisesinden uzun olan, stun gibi bacaklarıyla kendimden geçmemi sağlayan eğlenceli bir şarkı söyleyen, ses ve sahne hakimiyeti olan kız bunlar iyi düşüncelerim lakin acayip fazla konuşuyor kibar olacağım diye bokunu çıkardı, papağan gibi hedeflerim çok büyük, hedeflerim çok büyük beni ileri taşıyacak biri ... diye diye başımızın etini yedi. ukalalığı, egosu çok fazla oda ayrı bir konu. belli kendine çok güveniyorsun ama şu bir gerçek ki tamam bacakları süper ancak sende dekolte ve dar giyinip makyaj yapan türkücü havasıda yok değil. arapçayı gayet iyi bilmeme rağmen şarkıda zerre arapça olduğunu fark etmedim hatta ingilizceyi bile fark etmedim hep farklı bir dil gibi geldi bana.
şarkı yarışmasında olmasına rağmen ne kadar taş olup olmamasıyla ilgilenilen kız.
Saçları elbisesinden daha uzun.
özgüven patlaması yaşayan malak bi kızcağız işte. 2 haftaya unutulur gider..
Allaha peygambere falan baya sövmüs sanırım ki bu halde. Tipe gel.
ufacık tefecik içi dolu turşucuk derler ya aynen o hesap.
tatlı, seksi, uçuk kaçık, taş gibi. allah sahibine bağışlasın.