bugün

boxer'ı alta indirdikten sonra aleti onun üstünde tutarak işeyen tiptir.'neden ellerini yıkamadın' diye sorulduğunda, 'elimi sürmedimki oğlum' diye cevap verebilir.
fekal kontaminasyona uğraması mutemel kişidir elini attığı yerlerde bol miktarda Listeria monocytogenes,Staphylococcus aereus,Echrici coli bulunur bunları ağzına yüzüne gözüne bulaştırırsa adamın götünden kan alırlar.
o elle yemek yiyen yada burnuna elini süren insandır.
Çok kötü bir alışkanlıktır. Bu insandan uzak durulması gerekir.
seyim temiz diye herkesi sikiyle oyanadigi eliyle tokalasabilecegini sanan mahluk.
etrafına mikrop saçan insandır. Kendi sağlığını düşünmediği kadar çevresindeki insanlarında sağlığını tehlikeye atan insandır. Kendisine Neden elini yıkamadığı sorulduğunda da 'birşey yapmadımki bakıp çıktım' diye cevap veren modelleride mevcuttur.
elini büyük çoğunlukta kendi ağzına burnuna götüreceği için en büyük pislik kendi payına düşecektir. aklıma ekmek teknesindeki kirli kişiyi getirdi bu başlık.**
allahın cezası mikrop bir hayvandır. insan demem ben ona.

sonra tokalaşmayınca medeniyetsiz oluyoruz. e ne bileyim ben senin ellerin temiz mi?

işte böyle ellerini yıkamayan ayıların yüzünden perişan olduk biz.
fransa'da çok var bunlardan, lavabodan çıkınca elini yıkayan bir insan görsem fotoğrafını çekecektim yeminle.
"bu nedir ya senin pisliğinin amuna goyum" dedirten insan modelidir. ellerini yıkamadığı gibi o tırnaklarını, tırnak içlerini de kemirir.
iğrençsin ibne dedirtecek kadar pisliktir. gider bir de yemek yer o ellerle. temizlik yoksa iman da yoktur arkadaşşş.
bu başlığın altına yazan her yazardır. *
hadi ama 1 kez bile olsa herkes yaptı bunu, birbirimizi kandırmayalım güzelim. *
iğrençtir. allah kahretsindir.
götünü yıkadıysa olmamış, yakıştıramadım.
ha onu da yıkamamıştır derseniz zaten adamın ne mal olduğu belli. çok kurcalamamak gereklidir efem. der çekilirim.
(bkz: Aciz insan modeli Sadece acizliktir) başka hiçbirşey değil
bize ne efendim kendi sorunudur deyip, fakat o kişi gibiler gelip kanka naber ya diyerek elini uzatırsa aklıma gelmiyor değil şimdi.
uzak durulmalıdır selamlaşmak için elini uzattığında hastayım denilebilir.
birde bunların hemen yemeğe oturanları vardır ki tam bir pisliktir, uzak durulmalıdır.
uzak durulması gerek insandır.
zira yanınıza gelip o pis elleri ile bir yerlerinize dokunabilir efendim.
sular kesik olabilir ve ya musluk bozulmuş olabilir. (bkz: belki iyi bir insandır)
en az bunun kadar tırnaklarını kestikten sonra ellerini yıkamayan insan da mide bulandırır.
belediye ye haber verin, ergenekoncu diye tutuklasınlar.
el değmeden yapıyordur. *
zaruri haller dışında ellerini yıkamayan insan değildir.o ellerle evin ofisin her yerine dokunur sonrada hijyenden dem vurur.
Ozellikle de evine misafirlige gittiginiz biriyse bu kisi o gun gecmez.