bugün

efendim defi hacedimi herkes görsün herkes koklasın mantığını benimsemiş yazar kişisi olarak takdir edilmeyi beklerken yerilmesi efdal olan kişidir.
bizlerin de kimi zaman sozluk yerine tuvaletlere yazilar yazdigimizin bir gerçek olduğunu düşünürsek, varsın sıçılsın.
(bkz: duvar yazilari)
bu yazıyı okuyunca aklıma rahmetli kemal sunal'ın bir repliği geldi;"arkadaşlar ben bu saatten sonra gelen paranın ancak içine sıçarım , buyrun sizde sıçın..."
hizini alamayip bi de sivamasindan korktugum yazardir..
uludağ sözlük'te bulunmayan yazar tipi.
tuvalet dolu olduğu için sözlüğe sıçan yazar.

(bkz: sıçacak yer bulamamak)
sözlük önceden dutluk iken* normal karşılanacak, fakat şimdi kozmopolit bir yapıya büründüğü için tepki çekecek yazardır.
bahanesi hazir; sular kesikti ogretmenim.
tuvalet kağıdı yerine de edit kullananlara rastlanmıştır.
yazdıgı yerin bok kokmasına sebebiyet veren yazardır.
zaman zaman dahil olduğum gruptur.

bu durumdan, övünmemekle birlikte, en azından sıçtığımı biliyor olmak, ilerideki riskleri azaltacaktır.
en azından sifonu çekmesini beklediğimiz yazar ve yazarlardır.

(bkz: umumi tuvalet olarak sözlük) * *
her helanın vardır bir deliği içine sıç kahpenin eniği denilesi yazar.
poposunu silip kalkması gereken yazardır. "der meister bitti!" diye bağırması durumunda, poposunu sildirmekten başka şeyler de yapmak zorunda kalacaktır.

hoşt ulan.
büyük için 50 kuruş küçük için 25 kuruş ödeme yapması gereken yazardır. *
Hiç işi gücü olmayan üyeliği silinmeden önce bari bişeyler daha yapıyım diyen yazardır.
(bkz: bugün buraya sıçtım)
etryleriyle ufak çaplıda olsa bunu başarmış olup bununla yetinmeyip kendini kanıtlama çabası içerisindeki, tuvalet adabı olmadığından bulduğu yere koyveren yazardır.
sözlükte azımsanmayacak sayıda olan yazarlardır.
"sözlüğün veritabanı deniz, sıçmayan keriz" düşüncesindeki yazardır.
yiyip içip sıçmaktan başka bir işe yaramayan, sıçmayı marifet sanan yazar zümresidir.
Götü tehlikeye girmiş olan yazardır..
her an ona artık 'yazar' ıbaresi verilmeyecek muhteşem zattır.
herkese göre , herkestir.
CHP ye oy veren yazardır kendisi.