bugün

meyveleri özellikle de çilekleri çok sevmiş insanlardır bunlar.

bir gözü televizyonda, bir gözü odanın kapısındayken, bir eli kumandada diğer eli kasımpaşa'da dolaşmış yetenekli gençlerdi.

buradan kendilerine selam gönderiyorum.
tutti frutti nin sadece bir aroma olmadığını bilen nesildir.
cumartesiyi iple çeken, gece olduğunda haberlerin bir an önce bitmesini bekleyen, o sıra da kumandadan + / - program tuşlarına basarak kanal geçişlerindeki hızını test eden nesildir.
babasının yatmasını beklemiş nesildir.
https://eksisozluk.com/tu...s-efsanevi-nesil--3527116
annesininde yatmasını beklemiş nesildir.

(bkz: show tv)
(bkz: tutti frutti kalbimi)
parlament sinema kuşağını bilen nesildir.
aile yatırılır benim uykum yok siz yatın gibi yalanlar atıldıktan sonra tutti fruttinin size verdiği keyif ile baş başasınız.
el ayak çekildikten sonra gördüğü iki memeye 31 çekmiş ve ciddi keyif almış nesildir.
Meyve alışkanlığı kazandıran bir orta oyun.
iki cılız meme için uykusuz kalmayı göze almış nesildir.

ah üstad ahh, abazanlığın kol gezdiği yıllardı..
Izleyenler zengin kesimdi. Cine5 paraliydi o zamanlar. Biz tutti frutti'yi şifreli izleyen efsanevi nesiliz efenim.
saniyelerin kıymetini bilen nesildir. sonuçta en fazla 2 saniye sürüyordu.
iki meme görmek için uykusuz kalan, babası erken yatmazsa kapı arkalarında helak olmuş efsanevi nesildir.
"çin çin"
Kumanda çalışmaz diyerek elini tv düğmelerinden ayırmamış, 2-3 saniyelik görüntü için ayna yöntemini kullanmış nesildir.

31'i iyi ayarlamak gerekirdi o dönemlerde. Tutturan var mı lan doğru söyleyin?*
birde bunlar var;

(bkz: sarı emenuella)
(bkz: justin in fantezileri)
"çin çin", "sıcak-soğuk" "kırmızı nokta" gibi değerlerle büyümüş nesildir.
Cumartesi geceleri epey geç uyumuş olan nesildir.
ah anjelik (şeftali) hiç unutamadık seni.
kırmızı nokta kuşağını hatırlayan nesildir. lan o zaman ne özgür bi ülkeymisiz. düşünsene ulusal yayın yapan bir kanal erotik yayın yapıyor. şimdi olsa oha çocukların ahlakı bozuluyor diyorlar. valla ben o nesildenim ve benden sonraki nesilden çok daha ahlakliyim. bazı şeyleri sıkı tutmak daha çok patlamasına neden olur.
--spoiler--
ismail tutti frutti seyrediyorum,
göremiyorum,
biraz eğil.
--spoiler--
Kaliteli erotizm nedir bilen nesildir.
Aynı dönemde taklidi olarak colpo crosso vardı .
zor şartlar altında yasamis kısitlı imkanlarla erotizmizmi öğrenmeye calisan muhteşem nesil dusunsenize abi ne bilgisayar ne internet hic bisey yok ...