bugün

doğal sarışınsalar ilkokulda hep havuç kafa lakabına maruz kalırlar.

yapay turuncular da anlam veremediğim şekilde genelde güzel oluyor.

tabi ki tercihim doğal turunculu kadınlardan yana.

bir de böyle bembeyaz tenli oluyorlar ya nimet ötesi...
hakikaten çok büyük memeli oluyorlar.

nasıl besliyorlar onu anlamıyorum.

genel olarak seksi ve çakıl taşı gibi hatunlardır.
yakıştıranı, sizi renklendirir.
bir kız olarak benim bile evleneceğim kadındır. bakmak huzur veriyor. uzun uzun inceleyebilirim.
ne çılgın olurlar kendileri. bir tane vardı. çok eğlenirdik birlikte. sonra ona kızdım dedim böyle şöyle. 4 ay sonra geldi evet dediğin gibi böyle şöyle oldu dedi telefonda. ee yani? diye cevap verdim. artık tatmışım anlıyon mu arzulamıyorum karıyı. yoksa normalde bana gelip evet haklıymışsın dediklerin doğru çıktı diyen bir kıza net ve net şekilde ne zaman sevişiyoruz? diye cevap verirdim. öyle kapandı mevzu. belki bi gün nasıl bir psikolojiye girersem artık görüşebilirim. bilmiyorum. ama iyi insanlar.
üstüne saçları kıvırcık ise kendisi doğanın bir esprisi demektir.
ayrıca şirin görünmek için çaba göstermesi gerekmez.
görsel
Doğal olanları istisnasız güzel de sonradan olanları facia.
görsel
Böyle bir şey bulsak bizde evleniriz.
Doğalsa ne kadar da güzeldir. Herkese de gitmez. Ay ışığında güneşlenmişlerdir bunlar. Bembeyazlardır. Çoğu çillerinden şikayet ederler ama çok sevimli durur çilleri bile. Oğluma alıcam bi tane.
aşırı derecede sempatik bulduğum kişilerdir.
Bakire değildir.
lilithin tohumundandır. Saygı duyarım. Kadın gibi kadındır.
turunçgillerin gelinidir.
Benimdir o ben yani bendir.
behzat çdeki şule derim ve de susarım da üniye yeni gelen ergenler yapmasın şunu. Yakışan var yakışmayan var. Ya da banane amk siz bilirsiniz. sizin saçınız sizin kararınız.
korkunc yağusuklu olurlar bunlar. tobe bismillah.
yaşlı teyze saçı gelmiştir aklıma nedense. Sarı Kumrak tonları en makbuludur benim için. tabiki yeşil ,more ,maviye göre daha iyi .
iskoçyalısı makbuldür.

özellikle (bkz: Karen Gillan).
Güzel bir ten rengi ile mükemmel olabilirler.
(bkz: faye reagan)
Doğal olanlarına hayranlık duyulabilir.

Bir de çilli olurlar.
Hürrem saç rengi olarak başladı bu moda hala daha turuncu yada ateş bakır rengi gibi tonlarıyla devam etmekte.
http://just-redhair.tumblr.com/post/17157681461
ancak beyaz tene yakışır, çiller saçları tamamlar. renkli gözleri olursa da daha iyi olur.
çiller ile combo su halinde tadından yenmez bir durumdur.

(bkz: fetiş)

edit : Nerede yaşadıkları merak konusudur.