bugün

daha önceden sıradan ülke insanlarını ürküterek gönül rahatlıgıyla bu sefer ki duragımız türkiye olsun diye düşünerek ilk indiği anda ;

-türk : ahaa! uzaylı indi dalın ..mına koyim,mahmut koş la sopayı getir , hamdi sende bakma la git taş topla

türünde hoşgeldin dayagı yemesi durumunda tepki bile vermesine fırsat kalmamasıdır.

yaşadığı bu elim olaydan sonra indiği her ülkenin türkiye olabileceğini, yanlışlıkla türkiye ye inebileceğini düşünerek kronik bir kompleksle, türkvari bir biçimde gördüğü her kişiye "selam dünyalı ben dostum" kültürünü yıkarak, "selam dünyalı memleket neresi? ve ya "selamın aleyküm amcolu, sigaran var mı?" gibi türk şirinlikleri katarak olur da türk çıkarsa kendimi sevdireyim düşüncesine sahip olabilme ihtimalini de düşündürten tepki çeşitleridir.
-selam dunyalı ben polopolipon!
+ eee?
- barsı sevgi ve dostluk adına burdayım!
+ sonra?
- amacım acizaneyi tacizane etmek değil, bilakis efkari umumiyede aile bacası tutturmektir!
+ nerden ogrendin lan sen bu lafları!
-dızzztt! bilinmeyen komut..bilinmeyen komut... loading....dızztt
+beee ..mına kodumm anten kulaklısı buraya kadar ogrendin, ezberledin de bundan sonrasını hiç mi düşünmedin laan!! yürü hayvanitoliitt!!
-ucus kodlarını girin!! turkler yine sinirlendi! aksaray sınırlarını terkedin!
(bkz: koçum benim)
- işte dünyayı kurtaran adam ı çeken millet alfa432 *

- beta44 abi, gora yı da bunlar çekmemiş miydi? hani şu uzaylı robotu..

- he lan çalıştır gemiyi, bunlar kalkanları çalıştırmadan tüyelim.
+dünyadan merkeze, dünyadan merkeze; z6 duyuyor musun beni? karşıdan birşey yaklaşıyor. sanırım üç ayaklı.
-sizi geri ışınlıyorum x7.
(bkz: cevab veremedi)*
Türkler burayada el attı, bizi dünya paklar.
-merhaba ben türküm.ayrıca bilgin olsun isterim ki atalarım osmanlıdır.
+neeee...şu üç kıtaya hükmedip insanlarla barış içinde yaşamayı başarmış koskoca bizansı yenmiş devletten mi bahsediyorsun?
-evet
+he iyi o zaman korkmanın bi alemi yok.