bugün

genelde mevsimlik olarak antalya civarına giden ve amacı sadece turist kızları götürmek olan kırocanların olmazsa olmazlarından.kollar şişirilir ve uyduruk bir dövme yaptırılır. "kiss me baby" replikleri eşliğinde turist avına çıkılır.tabi ülke imajı bir güzel zikip atılır.
vatanın yüzünü kara çıkartmamak için yapılan kahramanca salaklık.
yanlış yolda ilerlemektir. kol kasınızın büyüklüğü değildir önemli olan. ha kondisyon kazanıyorsanız ona lafım yok...
ekleme: şimdi kas yapan arkadaşlar mevcuttur muhakkak. ama, ne kadar kas yaparsan yap, o tombiş yanaklar götürüyo tüm havayı be...
(bkz: body yapmak)
(bkz: bye bye turkce)
çifte standarttır.kızlarımıza ayıp edilmektedir.gözlerimin dolduğunu hissettiğim şu anda,
(bkz: türk kızlarıyla sevismek için body yapmak) diyerek vatana millete armağanım olsundur.
kekoli gençlerimizin beyindeki açıklarını kapatmak için vücudu şişirip dikkat çekme çabaları. ha yabancı salak kızlar bu işe hasta oluyor mu, evet o da ayrı mesele.
(bkz: kartalla sevişmek için kanat yapmak)
kol kaslarını gelistireceklerine azicik yabanci dillerini geliştirseler cumbalı balkon gobekleriyle ne hatunlar tavlıyacak erkeklerdir onlar ah ah türkiyem.
anlamsız bir türk düşüncesidir..
gerçekten kesit...
- selam abi ben yazın yazlığa gidecemde oraya süper kızlar geliyor acilen kaslanmam lazım
- hmm hangi yazdan bahsediyorsun
- bu yaz abi (aylardan mayıstır)
- peki program yazayım sana
- saol abi ben bir sigara alıp geleyim
- döner dürüm sipariş ediyor sanki pezevenk bu yazmış allahım bunları bana sayıylamı gönderiyorsun..(çocuk gittikten sonra bütün salon kopar)
üstüne üç beş kelime de almanca öğrendi mi, bu iş tamamdır.*
sulandığı yerde domalan turist hatunlar için biraz düzgün bir vucudun yeterli verme nedeni olduğunu gözlemleriyle bilen acar yurdum insanının içinde bulunduğu durum. karı tavlamak için entellektüel olmaya çalışan dallamalardan daha fazla saygi duyduğum insan modelidir.
(bkz: bot turunda ingiliz kız kaldıran amele)
(bkz: benim lan bu)
doğru davranış.zira yabancı ülke kızları,formlarına çok dikkat etmektedirler,ve göbek kası yapmış klasik türk erkeklerine yüz vermezler.aynı durum,bizim kızlarımızda olsa,şerefsizim kavgada dövecek adam bulamazsın.
turistlerin ne istediğini bilen krojanların hareketi.gerçekten de hep onlar malı götürür valla... *
Bence hiç gerek yoktur çünkü turist kızlar genelde bizim inşaatlarda çalışan kolpa ibrahim tatlıses tipli elemanlardan daha çok hoşlanırlar. BEn de bunu çözmüş değilim yıllardır.
dünyanın en gereksiz eylemidir. genelde "hay der duyu seks" demeniz yetip artacaktır.
işin ilginci aslinda gerçekten işe yaramasidir.2. kişi olarak gördüm onayladim