bugün

türkiyeye dönmesi ile ilgili menajeri hakan özlüden açıklama:
--spoiler--
tuncay’ın türkiye’ye döneceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını savunan özlü, “tuncay, futboluna avrupa’da devam etmek istiyor. önceliğimiz yine ingiltere olacak. ingiltere’den bazı teklifler var. eğer anlaşamazssak tuncay’ın yeni adresi italya ya da almanya olacak; ama türkiye’ye dönmeyeceğiz. delikanlı gibi bu durumu açıklıyoruz ne galatasaray ne fenerbahçe ne de beşiktaş’tan teklif ya da telefon almadık.” diye konuş
--spoiler--
http://www.htspor.com/ing...1798-turkiyeye-donecek-mi
son lig maçında çok klas bir pas vererek takımının galibiyet golünün asistini yapmıştır. kesinlikle daha iyi bir takımda oynayabilecek yeteneğe sahip.
özellikle ingiltere'ye gittikten sonra futbolunu inanılmaz bir şekilde ilerlettiğini düşündüğüm milli futbolcu.
SEZON SONU ÇUBUKLU FORMASINA GERi DÖNMESiNi ÜMiT ETTiĞiM FUTBOLCU.
arda turan'ın sonunun bu adam gibi olması istenmeyendir. resmen 3. lig takımlarına gidicek neredeyse.
karakteri ve hırsıyla galatasaray formasına en çok yakışacağını düşündüğüm futbolcu.
avrupaya gidecem diye kuduran. avrupa götünde patlayan oyuncularımızdan biridir.
(bkz: bok mu var avrupada arkadaşım)
stoke sity menageri ile bir türlü anlaşamayan asi türk.
Galatasaraya geleceği yönünde iddialar var.
özgüveni yüksek adammış vesselam. ben şahsen "important" ve "happy"e dayalı bir ingilizce'ye sahipken tercümansız röportaj yapmaya cesaret edemezdim.

(bkz: tuncay şanlı nın ingilizcesi)
diğer tüm lejyonerlerimiz gibi avrupa arenasında madara olmuş futbolcu. sırada kim var peki. elbette ki arda-sinem ikilisi.
http://i50.tinypic.com/eq5lwl.gif
düşünmek istemesem de her iyi hareketinden sonra '2 dünya kupası gördü ama hala sakalı bıyığı çıkmadı' dedirten stoke city'li yedek oyuncu.
sevişme sonrasında balkona çıkıp komşulara sus işareti yapıyor mu çok merak ediyor.
fatih terim ingilizcesi dil kursu'nu üstün başarı ile bitirmiş şahsiyet.
stoke city' nin hazırlık maçlarında şov yapan gururumuz. son 3 hazırlık maçında 5 gol çaktı.
(bkz: sakaryaspor)
(bkz: tekspor)--> amatörken burdan keşfedildi sonra sakaryaspor aldı. hemşerim sayılır. ananesinin evi hacıoğlu mahallesindedir son model bmwsiyle ziyaretine gelir.
bugün oynanan kupa maçında takımının ikinci golünü atan futbolcu. maçı stoke 2-1 kazandı.
geçen tothennam maçında izledim kendisini *. efendim maça girdikten sonra epey hareketlendi maç ve birçok pozisyona girdi tuncay. dikkatimi ise şu çekti: bir pozisyon sonrası kameraman tuncay'a yaklaştı ve tuncay aynen şunu söylüyordu 'fuck off'. sanırım ingilizce düşünmeye başlamış kendisi onca felaket ingilizce cümlelerinden(!) sonra.
Tuğba Özay'a fena halde benzeyen futbolcu

hem kafa şekli hemde konuşurken ki ıkınmanın vermiş olduğı cakı yerinden çıkmış hoparlör sesi nnnnnnnnnnnnnnnn.
eidur gudjohnsen'in alınmasıyla iyice geri plana düşen futbolcu. kendi kalitesiyle ters orantılı bir takımda oynuyor.
'bu adama milli takımda 10 numaralı formayı veren zihniyetin ben ta amına koyayım' yorumunu yapmama sebeb olan futbolcudur. koskaca türkiye de forvet hattında tuncay şanlı dan ötesi yoksa izlemek bile istemiyorum artık.

(bkz: not kafamda saç kalmadı)
eski iyi futbolcu. 7 eylül 2010 türkiye belçika maçı'nda bir kez daha anlaşılmıştır ki, ingiltere'de kendini bitirmiştir, sıradan takımlarda.
Tek forvet oynamaması gereken futbolcu
(bkz: yağlı ince telli dalgalı saç)