fena halde ihtiyaca yanıt verir gibime gelen transfer.
bir kere bizim o bölgede adama ihtiyacımız var.
ve bir kere daha bizim (şampiyonlukta bile çözemedik sorunu) o bölgede adam gibi adama ihtiyacımız var ve tuncay ingiltere terbiyesi aldı, hırslı ergen tribinden -umarım- sıyrıldı, çözer dertlerimizi.
twente maçında da gs maçında da gördük bize diri santrfor lazım ve ingilizleşmiş tuncay türk futbolcusunun salaklığından sıyrıldıysa eğer, fenere bile 3 çeker.
tuncay'ın, istanbul takımlarının kendisini sallamaması sebebiyle istanbul'a en yakın süper lig takımına gitmesidir.

(#16772867)
normal ve yerinde bir transferdir.

küçük parmaktan başlayıp baş parmağa doğru sayarsak;

bur-sa-lı-yız.

tencere-kapak misali.
kötü bi yurtdışı tecrübesinden sonra iyi sayılabilecek transferdir.
fazla kilolarından kurtulur, ben avrupada oynadım ulan tribine girmezse, başarılı olacağına inandığım futbolcu.
Fenerbahçe de oynadığının yarısı yetmez yalnız. Ha çıkarken kaptırdığı topları yarıya düşürsün diyorsanız o tamam.
bursaspor formasıyla sezonu minimum 5 gol 10 asist ile tamamlayacaktır, rahat olun.
http://www.ntvspor.net/ha...1568/tuncay-timsah-oluyor süper ligde bu arayı iyi değerlendirirse sağ kanatta çok etkili olur.
başarısı türk futbolu'nun cenaze namazı anlamına gelen oyuncu.

son iki sezonda 5-6 maçını izledim. toplam oynadığı da o kadar zaten sanırım. açıkça söyleyeyim tuncay şanlı bitmiş, okeye dönüyor. son bir mukavele ve bir - iki milyon euro dışında bir aamcı olduğunu sanmıyorum. bursaspor'da ise ilk 11'de yer bulacağını sanmıyorum. nihat kahveci'nin beşiktaş öyküsüne benzeyecektir bursa macerası.

aynı katar'a giden futbolcular gibi emeklilik öncesi para kazanmaya gelmiş amaçsız topçu. yabancı olunca konuşanlar buna susmayacaklardır umarım.

yok eğer bursa'da ilk 11'e yerleşir türkiye liginde de iş yaparsa bizim futbolumuz harbiden bitmiş.
laneti devam ederse bursasporun küme düşme tehlikesi yaşaması söz konusu olabilir.
an itibari ile transfer kesinleşmiştir.
fenerbahçe' de gösterdiği performansın yarısına bile ulaşırsa, bursaspor' un akıllıca transfer hamlesidir. ' bak kocaman bir camiaya dahil ediyoruz seni, al sana fırsat, eski günlerine dönme şansını değerlendir. ' mesajıyla gerçekleşmiştir. iyi bir tuncay bursaspor' a çok şey katar, kıpırdanan ozan ipek' in performansını katlamasına yol açar.
Bursaspor'a faydalı olacak transferdir. tuncay ciğerli oyuncudur eğer sigarayı günde 2 pakete çıkarmadıysa bu boşlukta iyi işler yapacaktır. taraftarın sevgilisi olur bir yıl içerisinde.

ancak çabuk form tutar mı tutmaz mı bilinmez. uzun süredir oynamıyor adam.
Eski günlerinin yarısına bile dönse Bursasporda çok iş yapar.
Tuncay ve Bursaspor'a hayırlı olsun.
ntv spor.net in son dakika haberidir. 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Edit : yemin ederim yazıyordu. kaynak : ntvspor.net