bugün

çok güzel kadın. diğer türk dizi oyuncularıyla değil, adriana lima'larla aynı ligde o açıdan.
ama kötü oyuncu, hiç geliştiremedi kendisini. asi'den beri aynı yerde sayıyor. belki de sadece asi gibi karakterleri canlandırmalı, herkes karakter oyuncusu olacak diye bir şey yok.
fakat olsun bir şekilde ekranlarda çünkü gerçekten çok güzel.
çizgisinin dışına çıkmayan işi ile gündeme gelen, magazin programlarında fazla boy göstermeyen oyuncu, zamanında molped reklamında nil erkoçlar ile beraber oynayan oyuncu,.

not: nil koçlar kafama nereden geldiyse, kafama sıçayım.
kara kaş ela gözleri ile çoğu erkeğin gönlünde taht kuran güzellik abidesi...
bazı omuzlar çok güzel.
http://sphotos-h.ak.fbcdn...215085611_693931255_n.jpg
şöyle de güzel detaylar içeren bir resmi var kendisinin.

görsel
mason güzeli.
Kocasını her tvde gördüğümde evliliğinin tamamen basiretinin bağlanmasının bir sonucu olduğunu düşündüğüm artis.
dişleri çirkindir...
sesi çok kötü.

edit: güzel olduğu aşikar da sesi kötü arkadaş.
rol kabiliyeti eksinin altında 20 olan vasat oyuncu olup bir dönem bülent inal ile çıkmışlığı olduğundan gözümde bade işçil kadar değeri vardır.
iticidir. Türkiye standartlarında vasat üstü bir oyuncudur.
O kadar deneyime de bu kadarı olsun artık.
hapishanede olmasına rağmen saçları her daim yapılı ve parlak olan oyuncu.
ıhlamurlar altında ve aside gayet başarılıydı, gönülçelenle başlayan performans düşüklüğü sürüyor, hele hele 20 dakikada gerçekten çok kötü, kendisini sevmeme rağmen öyle falsolar var ki hayret ediyorum, ilker aksumdan birşeyler öğrenebilse keşke, kızı duru bile daha yetenekli, ağlaması bile bir ilginç, tamam güzellik bir yere kadar kurtarıyor, ama daha fazlası değil. Eşi de gerçekten çok başarılı , sonbahardaki performansı göz doldurmuştu, belki de bu roller ona göre değil, daha donuk rollerde daha başarılı gibi. eleştirdim tamam, ama gene de seviyoruz kendisini.
güzel müzel değildir.

dışardan buna benzeyen 5 kişiyi yarım saat içinde toplayabilirim şu anda.
tipinin abartılmaması gerektiğini düşünsem de, çocuk doğurduktan sonra böle kalabilmesine saygı duyduğum arkadaş kendisi. ya yalnız böle delikanlı roller felan olmamış ya, azcık cazgır birini bulcan o role. yılan desen deil, ağa desen hiç deil, anlamadım karakteri.
az önce 20 dakika dizisinde kendisini gösteren oyuncu. ne güzelsin be. evet.
20 dakika dizisinin final bölümünde 2 çocuklu bir kadın nasıl vücudunu koruyabilir sorusunun örneğini vermiş olan hatun. ayrıca büyük göğüslü olmadığından sarkmadan taş gibi kalmıştır. maaşallah diyoruz...

görsel
görsel
görsel
görsel
oyunculuk konusunda pek yetenekli bulmadığım ama türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olduğunu düşündüğüm zat.
oynadığı dizilerde masum türk kızını canlandıran güzel oyuncu.
bu kadına güzel değil diyenlerin gözlerini sökmek istiyorum dikmek istiyorum. ya da yazım hatası yaptım 2 kez.
gezi'deki okuyamaması ile insanların anlık ezber seviyelerini sınamış güzel hatun.
bu kadın yüzünden türkiye yapılan bütün güzellik yarışmaları sadece 2. yi belirliyor.
Ketcap sıkılası bir guzelligi vardır.
pilavın üstündeki kuru fasulye kadar, rakının yanındaki kavun kadar güzeldir. çok güzeldir vesselam.
Çok suratsızdır, henüz güldüğüne rastlamadım.