bugün

iyi ki ttnet'liyim diyen, hesabını bilen limitsiz paket sahibi ttnet'liler, domino's pizza'nın parmak yedirten özel menüsünü ayrıcalıklı fiyatıyla sipariş ediyor.
çünkü domino's pizza'nın özel indirimli ve lezzetli menüsünde dumanı üstünde tüten 1 orta boy karışık pizza, 1 l. coca cola ve sufle 32,25 tl yerine sadece 18,90 tl.
17 aralık'a kadar devam edecek bu avantajlı ve lezzetli kampanyadan yararlanmak istiyorsanız; siparişinizde kullanacağınız "indirim şifrenizi" öğrenmek için büyük harflerle "domınos" boşluk "tc kimlik numaranızı" 6606'ya göndermeniz yeterli.
(bkz: #paragozismail)
--spoiler--
domino's pizza'nın parmak yedirten özel menüsünü ayrıcalıklı fiyatıyla sipariş ediyor.
--spoiler--

o kadar kötü ki parmağınızı yiyebilirsiniz diyor.
zaten pizzacılarda 1 alana 1 bedava kampanyası olduğundan çokta karlı olmayan durum. ayrıca son zamanlarda, firmaların üyeler için indirim imkanları sunduğu malum sitelerde de benzeri kampanyalar fazlası ile mevcut.

bakkalda kola 2-TL
sufle dediğin 2,3-TL olsun.
pizzanın parasını da siz hesaplayın artık uğraşamadım şimdi. bu mu şimdi indirim?

bu dominos'a acayip gıcık oldum. aldık bir fırsat kuponu gaza gelip geçenlerde, neymiş indirimmiş. bir gittik dükkana ne görelim zaten aynı fiyat dükkanda da. insanları böyle mal yerine koymuyorlar mı gıcık oluyorum.