bugün

bu harika hızından kaynaklı düşünmeye vesile olan durumdur.

-ikide bir kopması,
-bağlantı hızının yerlerde sürünmesi,
-müşteri hizmetlerinin hatayı sürekli size bulması.

gibi şeyleri kenara itersek cennetten bir hediyedir ttnet.
(bkz: eşek cenneti)
yurt dışında yaşıyorum ve buradaki internet hızını şöyle açıklayayım ''4 ayrı bilgisayardan 2mgb hızında filmler indirilir ve aynı zamanda youtube vb programlardaki videolar hemen dolar. türkiye'ye gelince hayattan soğuyorum ve mecburen dışarı çıkıp yeni insanlar tanıyorum, evet ttnet cennet elması (yada hurması (apple of eden) ) uzansan günah (o kadar beddua).
haklılık payı vardır. neden derseniz
ikide bir kopar söversen günah point sövmezsen sevap point gelir.
bağlantı hızı düştüğünde den den den den den den den den.
müşteri hizmetlerini ararsın aradan 20 dakika geçer ve cevap vermezlerse den den den den den den den den.
bu durumda sevap pointiniz yüksekse cennete gidebilme ihtimaliniz yükselir.
şüphesiz ki ttnet yüce allahın biz fani mahlukata nefsini kontrol etmesini öğretmek için gönderdiği bir hediyedir. bize sabır öğretir; canlı bile olmayan bilgisayara küfrederek içimizdeki şerri atmamızı sağlar, üstelik bağırmak insanı rahatlatır.

öyle muntazam bir internetti ki video'ya basıp izlemek istediğinde video dolu, indirilmiş görünmesine rağmen ki aslında öyle birşey yoktur; daha dolmamıştır, ama bağlantı kesilmezse eğer elbete birgün dolacaktır. şayet bağlantı kesilirse hemen yeniden başlamış olsa dahi video yine inmiş gözükecek ama hiçbir zaman dolmayacaktır.
en kalitesi (bkz: turk net)tir aga vızır vızır valla .
http://inciswf.com/ibretlikkk.swf