bugün

reklamlarda yeni moda. ali ağaoğlu reklamı da öyleydi. gülerler tabii lan. bende de o kadar para olsa, ben de gülerim. ben kahkaha patlatırsam, onların sesi bile duyulmaz.
gerçekci değildir. sonuçta orada onlara gülün deniyor ve zorunlu olarak gülüyorlar. hani komik olmuş olmamış önemli değil.
olmamıştır. gökhan zan filan çok saçmalamıştır.
ben değil mekan oynatıyor dedikten sonra orada bulunan arda dışındaki tüm futbolcuların üzerine alınması gereken sahnedir. ama onlar üstüne buna güldüler. ortada büyük bir ironi var. mekan oynatıyor ne arkadaş. resmen futbolculara sizden bir halt olmaz diyor yani. hele ayhanın neredeyse yerlere yatarak gülmesi ayrı bir konu. bu espriyi bu noktaya getiren futbolcuların mevcut futboludur.
reklam iyi hoş lakin; gs futbolcuları sahaya girdiğinde gerçekten cmylmz ı görmüş gibi sırıtıyorlar. Abi az ciddi durun ya adam anahtar veriyor.*
reklamda hata var.ilk önce çalışanların yemeğe giderken çizginin de bu sebeple soyunma odasına doğru gittiğini görüyoruz.ama sonra futbolcular gelirken gerçek çizgiler aynen yerlerinde :D