bugün

keşke bazı yazarları da arada kaynatabilseymiş türk silahlı kuvvetleri. o bebeklerin büyümüş versyonlarından bazıları da burada.
4 gündür kandilin bombalandığını bile bile hala aracıyla dağa gitmeye uğraşanın ya aklınan zoru vardır yada dağdaki terörist akrabasına arkadaşına yardıma gidiyordur.
o değil de çekilen fotoğraf makinesi yada kameranın tarihi yanlış. 21.09.2011 diyor.
evet bir tek buna dikkat ettim.
bombardıman vahşetine maruz kalan o bebeğin ve ailesinin fotoğrafları.

http://www.xendan.org/dre...amp;jmara=29324&jor=1
külliyen yalan. ben oradaydım. isterseniz size hikayenin doğrusunu anlatayım. milli savunma bakanlığının 1 hafta aldığı gizli karar ile 15 kişilik özel tim kuruldu. ben de bu timde görevliydim. kandile operasyon düzenledik. tabi kimliğimizi belli etmemek için terörist kılığına girdik. ama bizim pantolonlarımızda siyah kırmızı desenler vardı. böylelikle birbirimizi tanıyorduk. girdik dağın birine. içeride 100-150 pkk lı vardı. taradık hepsini. tabi kaçanlar oldu. ben bütün nefretimle kaçanları kovaladım. tam o esnada uçaklar bizi farketti ve üzerimize füze attılar. ancak bu yeni teknoloji füzelerdi ve hedefe doğrudan değil de önce yere 20 metre kadar yaklaşıp oradan hedefe doğru yöneliyordu. ben 8 pkklıyı tek başıma kovalarken o füze bize doğru geliyordu. biz de (malum engebeli coğrafya) bir tepeye çıktık. füze normalde 20 metre yaklaşıyordu ama tepeye çıktığımız için yere 1.6 metre kadar yaklaştı. tam beni vuracaktı ki zıpladım ve füze altımdan geçti. beni ıskalayan füze 8 pkk lıyı öldürdü. içlerinden biri şişman bir kadındı. sanırım yemek işlerine bakıyordu. sonra uçak gitti. 30 eli silahlı adamın yaklaştığını gördüm ve saklandım. olay yerine geldiler ve şişman kadını gördüler. içlerinden biri hehehe la cemşit bizim hamoya bi şaka yapak lo dedi ve o kadının fotoğrafını çekti. bah şimdi buna fotoşep yapacam hamoya garın geberdi deyecem dedi.

o adamların gitmesinden sonra civardan ayrıldım. yolda pusa pusa türkiye sınırına giderken beyaz bir araç gördüm. kimlik tespiti yaptım ve iki üst düzey pkk yöneticisi olduğunu öğrendim. iki el ateş ettim ve ikisini de enselerinden vurdum. arabaya bindim ve türkiye sınırına doğru sürdüm. şansıma arabada buz gibi kola vardı. keyfime dicek yoktu valla.

böyle yolda rahat rahat ilerlerken uçaklar tekrar geldiler. üzerimdeki giysilerden dolayı beni pkklı sandıklar ve füze yolladılar. patlamanın etkisi ile o kadar yükseldim ki uçağın kanatlarına çıktım. beni gören pilot uçağı durdurdu silahını bana doğru yöneltti ve teslim ol dedi. ben de kimliğimi gösterdim ve özel operasyondaydım dedim. tamam, istersen seni eve bırakayım dedi. kabul ettim. şans eseri patlamanın etkisi ile kola da benimle uçmuş. pilota ikram ettim.

ve son.
pkk'nin kendi öldürdüğü kurbanlar üzerinden hala dezenformasyon kasmaya çalışan orospu çocukları mide bulandırıyor...

yalan haber işte burada söylemişiz, açık açık göstermişiz...

(#12880501)

siktirin başka yerde uluyun şimdi...
http://http://www.xendan....amp;jmara=29324&jor=1 adresinde de ailenin resmi olduğu savunulmaktadır. babanın peşmerge kıyafetleri içinde olması gözden kaçmamıştır.
spiker arkadaşın propoganda amaçlı orada bulunduğu konuşmalarından açıkça belli olmaktadır. ayrıca uçaktan atılan bomba insanı parçalamaz. bunlar pkk nın olası bir kara harekatında askerleri tuzağa düşürmek için kurulmuş olduğu mayına basmışlar. bu patlama mayın patlaması..
amaç bu zaten mühim olan bunları eli silah tutmadan öldürmek. *
tiplerine bakınca insanlık ve dünya adına hayırlı bir iş olduğu kanatine vardığımız haberdir.
uydurma haberdir. zaten bir iki gün içerisinde ağlamaklı kürtler kaynaklı olduğu ortaya çıkar. fazla ağlamasınlar, terörist aktivitelerini de daha fazla telef olmadan bitirsinler.

uçak hedefe kilitlenir de vurur, öyle rastgele bomba sallamaz. baştan sona uydurma haberdir bu. koyulan videolarda gülünçtür, saçmadır, asparagastır. neymiş, araba gidiyormuş da uçak onu vurmuş da yol hiç deforme olmamış da, biz de buna inancakmışız. hadi ordan sen de be...madem yalan sıkcaksın bari biraz adam gibi sık da ağzımızı bırakıp g.tümüzle gülmeyelim. yalan söylemenin de bi adabı var, di mi ama?
(bkz: uludağ sözlük bir bomba da bizden kampanyası)
bebek katilini savunan birinin böyle bir başlık açması da enteresanmış lan.

(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
savaş savaş diye bagırıp duruyordunuz, o sikik çapulcu orgütünüzün türkiye cumhuriyetiyle, ateşkeş yapmış olmasından bahsediyodunuz sanki bir devletmiş gibi, madem savaş var orda madem türk ordusu ordaki teröristlerin anasını sikiyor, o zaman günümüzde ki savaşların çogunda oldugu gibi sivil ölümler kaçınılmaz, ayrıca türk ordusu keyfine bombalamıyor oraları. bide haberin dogruluguda kesin degil, ki pkk ve yandaşlarının ne zaman götü sikilmeye başlasa böyle haberler çıkartıyorlar.

delil diye koydugunuz videoya sokayım ulan o arabayı o hale getiren bomba yola neden zarar vermemiş hiç düşünmüyomusunuz, ama tabi düşünmezsiniz çünkü kardaşlarınız dagda geberirken düşünme yetinizi kaybediyosunuz sizde şehirde.
1- avrupa basınının 'fırat haber ajansına göre' veya 'kürt haber kaynaklarına göre' diye sunduğu haber.
yani yalan haberleri 'iddiasına göre' formatında.
2- amerika ırak'ta 1 milyon sivil öldürdü. bunu da yazdılar mı? yazdılarsa bununla da bu kadar ilgilenildi mi?
3- amerika'nın afganistan'da yaptıkları? yazıldı mı? yüzbinlerce sivilin ölümü?
4- fransa cezayir ne çabuk unutuldu? yakın tarih bu?
5- bosna?
6- israil- gazze?

bebekleri de öldürelim demiyorum tabi ki.

yalan haberi doğru varsayarak yazıyorum,
o bebeği kandilde tutanlar çocuklarına polise taş attıranlarla aynı.

çocuğuma bir şey yapsalar da türkiye haksız duruma düşse, pkk meşruyet kazansa.
bu bebekleri öldüren zihniyet budur.
kasıtlı olarak öne çıkaranlardır.

unutmadan (bkz: serap eser)
Bakın; karşıda 6 aylık bir bebek var. Pkk gözünü kırpmadan öldürür. Tsk o pkk nın kurşununun önüne atlar.

Bunu siz de biliyorsunuz. Bütün dünya da.

Zaten mehmetçik o yüzden kahraman bir ordudur. Siz çete.
olayın gerçek olup olmadığını bilmiyorum. gerçek olsun olmasın yine de tsk'yı savunmayacağım ama olaya tamamen objektif yaklaşabilirsek tsk'yı suçlayanlar son iki haftada onlarca insanı öldürmüş olanlardır. bebekleri öldürenlerin yetim bırakanların şimdi insan hakları savuncusu olması diğer insanları hatta sana inananları bile salak yerine koymaktır.
her ölüm gibi üzücüdür. videonun saçmalığını ve yapmacıklığını hiç bir şey değiştiremez. bomba patlıyor 1 tondan ağır arabadan 20 kiloluk malzeme kalmıyor ama insan vücutları kılıçla kesilmiş gibi ikiye üçe ayrılıyor. oldu amk.
dahası yolda patlamaya dair bir yarığı geç sis bile yok. üstüne uçağın içinden görüntüler alınıp koyulmuş. uçağı gören şahı kamerasıyla arabayı çekiyor falan filan. insan zeka özürlü olsa bu videoya gerçek demez.
haber gerçekse pkk'nın öldürdüğü insanların sonucunda karşı saldırıya geçen tsk'nın hata yapmasıdır. suç sadece pkknındır.

ayrıca terörizme destek veren herkes suçludur diyen amerikan hükümetini ve savaş bahanelerini unutmadık. pkklılar boşuna amerikan köpekliği yapıp sivilleri vuruyorlar diye ağlamasınlar.
orada babam olsaydı, suç babamdaydı.
türk silahlı kuvvetleri sadece görevini, yapması gereken şeyi, yapmakta haklı olduğu şeyi yapıyor. insanların vicdanlarını sömürerek arpa boyu kadar yol alamazsınız.

edit:hayatımda hiç eksileyene edit düşmemiştim ilk kez düşüyorum. fikirlerine saygım var ama onları uygulayacak beynini sikeyim.
videonun izlenilmemesi gerek, lakin çok berbat görüntüler içermektedir. bu tarz videolar paylaşırken uyarı mesajları yazılmalı. oruç tutanlar ve midesi olanlar bakmamalı.
--spoiler--
bomba patlıyor 1 tondan ağır arabadan 20 kiloluk malzeme kalmıyor ama insan vücutları kılıçla kesilmiş gibi ikiye üçe ayrılıyor. oldu amk.
dahası yolda patlamaya dair bir yarığı geç sis bile yok. üstüne uçağın içinden görüntüler alınıp koyulmuş. uçağı gören şahı kamerasıyla arabayı çekiyor falan filan. insan zeka özürlü olsa bu videoya gerçek demez.
haber gerçekse pkk'nın öldürdüğü insanların sonucunda karşı saldırıya geçen tsk'nın hata yapmasıdır. suç sadece pkknındır.
--spoiler--

üstelik muhabir belli ki pkk lı. belki önceden oda askerimize bir kurşun sıkmıştır. o kadar bebek ve masum insanı öldüren örgütü savunan adamın 'bunlar insanlık dışı.' deyip millete duygu sömürüsü yapması çok komiğime gitmiştir. gerizekalı...
o kadar şerefsizki bu pkk o arabayı geçerken belkide onlar bombalamıştır ve cesetleri etrafa saçıp 'türk askeri yaptı' demiştir.
Cevaplanması için konu sahibin pkkyı lanetlemesi beklenmelidir diyerek, konunun reklamının yapılmaması için daha fazla yoruma gerek kalmayan bir konu kalıbına sokuası bir konudur.
pkk'nın ne kadar adi ve şerefsiz yalancı olduğunu gösteren görüntüler.

uçak bomba atmış araba paramparça olmuş, cesetler parçalanarak sağa sola fırlamış ama köprü de ve yolda en ufak bir hasar yok.

ulan kimi kandırıyorsunuz şerefsizler. "o cesetleri biz öldürüp parçaladık da oraya biz koyduk" desenize şuna.
gerçek mi değil mi bilmiyorum ama gerçekten sivil öldüyse bebek öldüyse kimin öldürdüğü önemli değildir.ortada ölen bebekler vardır.ama şimdi sevgi pıtırcıkları barış kelebekleri çıkıp bık bık etmesin.onların yaptığı vahşet ne peki.çok yakın bir tanıdığımızın oğlu ve gelini öğretmen diye kurşuna dizildi.köyümüzde nenemin akrabasını muhtarın yerini söylemedi diye kurşuna dizdiler.diyarbakırda final dershanesinin önünde arkadaşlarımı diri diri yaktılar.istanbulda molotofla iett otobüsüne saldırdılar bir gencecik kızı öldürdüler.devlet yapmadı mı.her türlü faili meçhul yaptı ama terör örgütünün yaptığının yarısı kadar değil.bizim köyde doğuda dağlık yer ben hiç askerin saldırısına rastlamadım.kimse bizi zazayız diye ayırmadı.devlet yardımı kesmedi.
not:hem noldu yaw bizim ordumuz dağı taşı bombalamıyor muydu?
savaş ortamında bu tür olaylar olağandır. masumlar da kaybeder.

amerika'nın içine sıçtığı ırak'ta her gün patlamalarda ölen çocuklar, washington post'un hiç mi aklına gelmez.
güncel Önemli Başlıklar