bugün

canlı bomba pkk ise kötü. bugüne kadar hangi müslüman canlı bombayı samimiyetle kınadı ki bunlar?

arafat'ın generallerim dediği, israil tanklarının önüne sürdüğü çocukları kutsayan, taksimde yahudileri öldürdü diye ışidli teroristle gurur duyan, ışid kürtleri ve şiileri öldürünce sevinç nagralari atan tam da bu zihniyet değil mi?
cumhuriyet adlı gazetenin iddiasıdır.

anne babası öldürülmüş, evi bombalanmış, hayatı mahvedilmiş bir çocuğun psikolojisinin anlatıldığı bir programa canlı bomba propagandası diyebilmek için esed yanlısı şebbiha olmak gerek.
görsellerde kız kendimi kontrol noktasında patlatırdım diyor.

hayatı mahvedilmiş bir çocuğun kendini patlatması normal yani? haberi yapan gazete, yayınlayan kanal, çocuğun milliyeti filan önemli değil. siz bana canlı bombalığı haklı buluyor musunuz onu söyleyin. bırakın bu evi bombalanmış ajitasyonlarını.
trt'nin gericiliği resmi kanalı olması ile ilgilidir.

halkın vergileri ve bolca reklamla şişen, yobaz kadrolaşmanın yoğun olduğu trt, kuruluş yasasına tamamen aykırı iğrenç bir iktidar ve tarikatlar yandaşı yayın organı haline getirilmiştir.
Yaptıkları açıklama daha da vahim. Bunlar lafı götünden anlamayı seven insanlar.

Neyse, umudum kalmadı artık bu ülkeden. iran olmayalım derken Suriye olduk. Bunun tek suçlusu da bu halk.
trt'nin amacı bu tur goruntuler yayınlayarak akp tabanında suriye ve esad dusmanlıgı yaratmak boylece zihinlerde suriye'ye yapılan her turlu saldırının mesrulastırılmasını saglamak.
o kadar ilkesiz ve futursuzlarki trt ekranlarında bomba formulunu bile verebilirler.
son donemlerde sirazesi kaymis soylemler ve atraksiyonlar serisine eklenen yenilik . kuskusuz benim gibi mantikli bir insan icin butun bunlar bir iskence araci. resmen terorize ediliyoruz.
AKP'liler Arasında bu canlı bomba savunucularını görmek beni üzdü.

Ne biçim manyaklarla aynı havayı soluyoruz. Tiksinç Ortadoğu zihniyetli yobazlar.
öyle bir iş yapmış ki adamlar içindeki suçları yazıyorum:

çocuk istismarı
manipülasyon
canlı bomba olmaya özendirme
insan hakları bildirgesinin ilk maddesi olan yaşama hakkına müdahale

adamlar kızın birine "kendimi patlatırım" dedirtmek için özenle hazırlanmış, kızı o raddeye getirecek sorular soruyorlar. bir benzerini körfez savaşı öncesi abd de kamuoyu oluşturma çabası esnasında görmüştük zaten. hemen linkini vereyim o kara propogandanın:

https://www.youtube.com/watch?v=LmfVs3WaE9Y

bir de kontrol noktasında kendini patlatmayı meşru gören potansiyel bombacı korkak görünümlü troller var burada, düşmana zarardan filan bahsediyorlar. sizin gibi beyinsizler olduğu müddetçe esed gibiler gitmeyecek işte. biraz kafanız çalışsa, a haber filan izleyerek beylik laflarla konsolide edileceğinize kafayı çalıştırsanız çok şey farklı olacak.

gidin biraz sun tzu okuyun da olmayan beyniniz çalışsın bari. asker-sivil ayrımı yapacak kadar insan ve karşındakinin gözünün içine bakarak onu vuracak, kesecek kadar erkek değilsin anladık. hiç olmazsa bomba filan deme de adam sanalım.
diyanet kurumunun çıkardığı çocuk dergisinde şehitlik kavramına övgüler düzülen memleketin resmi tv kanalında yapılan çocuk istismarıdır.

sansarcılar çocuklara yapılan cinsel istismara göz yumarken, beri yandan bunlar yine çocukların beynine tecavüz ediyorlar.

inşallah kendi çocukları, sadece kendi sülalelerinin olduğu bir ortamda canlı bomba olarak geberir de şehitliği tersten görür bu sözde sehitlik sevdalısı yobazlar.
kızın söylediklerini birebir aktaran trt'ye sahip çıkan andavalların durumu şuna benziyor.

internetteki bir fotoğrafta elinde taşla güvenlik güçlerine saldıran küçük çocuk vardır. facebook yorumları şöyle:

+vay piç! hem ekmeğimizi yiyeceksin hem de bize saldıracaksın öyle mi!
- abi o çocuk filistinli.
+haa, pardon o zaman. helal olsun sana mücahit çocuk!
Cidden diyecek bir şey yok.
Eşşeğin aklına karpuz kabuğu getiriyorlar.
bağımsız sinema merkezi adlı kuruluş tarafından ipliği pazara çıkarılmış olay. çocuğa metin okutmuşlar.

http://odatv.com/sinemaci...ici-iddia-2903161200.html
ya zaten bıraksa çocukları allaho ekber değip canlı bomba yapacak kafaları eleştirmek boş geliyor. aynı kafa bu.

belgesel çekmişmiş, kısaca canlı bombaları aklıyorum demiyor da.

diriliş erturulu çeken kafa canlı bombayı da normal görür.
belgesel yapıyorsanız orada kız küfür de etse kaydetmek zorundasınız.

canlı bomba fikri kızın kendisine ait, trt'ye değil. ki trt bugüne kadar hiç bir örgütün propagandasını yapmış değil.
kız "kendimi patlatırdım" demiyor, "kendimi kontrol noktasında patlatırdım" diyor. bu kız kontrol noktasını nereden biliyor?