bugün

boku çıkan sol frame değil bizzatihi uludağ sözlük moderasyonunun kendisidir.
uludağ sözlükte ki kalite sorununu ayan beyan göz önüne seren durum. fakat bu bir şey değiştirmeyecek sözlüğe yazar olmak 1 gün. ne bekliyorsunuz ne bir teraziden geçiyorsunuz. önüne gelen soluğu burada alıyor. normal olarakta kalite yerlerde. ayrıca herkes yazmaya giriyor okuyan yok kısa entryler ilgi görüyor derken trol olmak bir moda olmuş trol olmazsan sözlükte ilgi çekemiyorsun. güzel yazı yazsan okuyan ya 5 ya 10 kişi. yönetim desen ayrı alemde kendi işlerine bakıyorlar öylede böylede reklam geliyor paralar cepte. en beğenilen entrylere bakıyorsunuz tam rezillik facebook iletileri ilk onda boy gösteriyor. böyle bir sözlüğe şu an her şey mübah.
bokunu çıkaran sol frame değil mamafih uludağ sözlük moderasyonu'nun ta kendisidir.
beyinsiz liseliler sözlüğe alınırsa bu olur bilader. komik olduklarını ya da geyik çevirdiklerini düşünüyorlar da hakikatten alakası yok. x yapan kızın namusu diye başlık açıp zaa diye gülüp eğleniyorlar mı anlamadım.

zeka yok adamlarda, ne geyikler dönerdi eskiden he. moderasyon da uçmuş zaten. amına kodumun liselisi yazdım direkt sildiler. ama şu sikindirik geyiğe son vermekten aciz yaratıklar.
(bkz: sözlüğüne sahip çık)
adam gibi troller ya silik ya da çaylak olduğundan mecburiyetine boyun eğdiğimiz durumdur.
Kalitesizligin her turlusunun rağbet gördüğü bu ülkede herseyin bokunun cikmasinin çok normal olduğu durumdur.

Yol verme kavgasından dolayı insanların öldugu bir toplumun sinir uclariyla oynamak nasil bir sosyopatliksa , sözlükte provokasyon yapip kendini tatmin etmek bir o kadar psikopatliktir.

Saygisizlik dizboyu olduysa bi yerde ne adalet kalir ne de insanlik.
sözlükte ki troll listesi yazsak, sanırım kimsenin zamanı yoktur okadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar