bugün

Piç erkek degildir. Piç erkek pislik yapar trip yer. Trip yapan erkekse efendi erkektir. Evlenilir.

Not: efendi degilim.
Trip atan erkeği çekmek dünyanın en zor olayı ayrılacağım böyle giderse.
Trip atan erkeği çekmek dünyanın en zor olayı ayrılacağım böyle giderse.
Akrep burcu erkeği olması muhtemeldir.
Çekilemeyecek olan erkektir.
çekilmez, ekenin de amına koyayım. trip kadınlar için icat edilmiştir.
Ibnedir.
pardon erkek demişiz.
Hepsi bana denk geliyor tövbe tövbe delirdim yine.

Hiç çekilmeyen erkektir. Derhal uzaklaşılması gerekilir.
Yarım erkektir.
Beraber maniküre gideceğim erkektir, bacımdır.
Günümüz ergenlerinin buhranının sonucudur. Yapmayın arkadaşlar... erkek adam trip mi atar? Bunların bi de cilve yapan versiyonları var ki Of Of...
Ayrıca yıldönümleri bir yana her ay dönümünü sayan, hatta ilişkide kaçıncı günde olunduğunu (456. Gün gibi) bilen erkektir.
Şahsım bunları unuttuğunda da şakayla olduğunu bile söylese (ki bence şaka değildi) tavır koyan erkektir.

Anlaşılmazdır.

Özellikle dişi taraf bu trip olayını beceremiyorsa, kişinin beyin ölümüne neden olur.
Kesin başı ağrıyordur.
Genelde hep şahsıma denk gelen ve en nefret ettiğim erkek tipidir.
Dunya ahiret bacim olsun. Ben kiz halimle trip atmayip agzina sicip birakiyorsam bana trip atacak erkek hayatim da olmayacak olan erkektir.

Kiz tribinden beter yeminle. Ben bir ay trip atan erkek duydum. Beceremiyorlar da. Erkeksin lan sen. Trip ne. Kiz bagir cagir. Nyse snn isn vr glba.s havasi nedir.
Masaya yumruğunu vurmayı öğrenmelidir.
erkek trip mi atar ulaaa?

(bkz: NONOŞTUR)
(bkz: itici)
Açılın kuscam. (bkz: eski sevgilim)

Ya yok böyle bişey ya. Anlatsam halime acır uyuyana kadar saçlarımı okşarsınız.
Adamla kavga etmişiz, o suçlu. Sinirliyim telefonunu açmıyorum, açmadığım için sinirleniyor telefonunu kapatıyor. Sonra ben mesaj atıyorum ve bana trip atıyor! Neymiş efendim niye açmamışım.. Sonra bi de suçu bana atıp zeytinyağı gibi üste çıktı aq malı.

Bu heriften sonra lezbiyen olup olmadığımı ciddi sorguladım.. Resmen rolleri değişmiştik çünkü trip atan erkek mi olur lan!!!?!
trip atan kızdan daha beter trip atarlar.

inatçıdırlar.
Bak gerizekali ofkemi bildigim metotlarla kusarsam bu isin sonu ayrilikla biter kalbini kirip bi tarafina sokmamak icin trip atiyorum demek isteyen erkektir.

Ama diyemez.

Demek ki neymis 4s kuraliymis , kalbinin kirilmasini falan takmayip o amina kodumun telefonu niye kapaniyor ulan diye bagirdiginda kizi altina sicirtip 'yi iskim sinirlinmistim sini cik izir dilirim bi dihi yipmim' dedirtilecekmis.

Arkadas bize bunu gosteriyor.
Berkecandır.
görsel
Aman allahım.
Evlerden ırak, allah başka dert vermesin.