bugün

türkiye'de tüm tehlikeleri göze almaktır.
almanyada yahudi olmakla aynı şeydir.
keyfi bir durum degildir suphesiz, parmakla gosterip alay edilmesi yanlistir. ne kadar egreti dursa da onlarin da tasidigi can ayni candir, yasadiklari aykiri da olsa herkesinki gibi bir hayattir.
(bkz: gerçeğini aratmam)*
http://pds.egloos.com/pds...2/47/a0005347_1551897.jpg
http://arsiv.sabah.com.tr/2004/04/12/dun111.html
ahlak kuralını ezip geçip, aykırı olmaktır. hatta bunu yapmanın göt istediğini düşünüyorum ki anlaşılan bu arkdaşlarda da bu var. gerçi ondan başka bir şeyleri de yok. *
aileyi karşınıza almaktır öncelikle. çevredeki insanları karşınıza almaktır. herkesin size iğrenir bir bakışla bakmasını göze almaktır. allah'ı karşınıza almaktır. biz sevdiğimize, onu sevdiğimizi bile söylemeye korkarken bazen acaba ters tepki verir mi diye, bu insanlar alayımızı, ailelerini, ve kim varsa işte herkesi karşılarına alıp bunu yapıyorlar hem de ne diyeceğimizi bir taraflarına takmayarak. cesaretlerini takdir ediyorum ayrıca. bu takdir onların yaptıklarını hoş görmem anlamına gelmez ama bunu yapmak göt ister kardeşim, bu kadar basit.
hormonlarla ilgili bir durumdur:

her insanda öteki cinsin hormonları bulunur.

aynı şekilde her insanda karşı cinsin izleri vardır.

bazı erkeklerde''öteki cinsin'' hormonları daha da çok bulunur;

böyle olunca , o erkek kendisinde başka bir cins barındırır:

bu bir oluştur.

doğanın cilvesidir.
her canı canı isteyenin olamıyacağı durumdur . mide gerektirir .
iş içinse iyi para getiren bi meslektir yok zevk içinse diycek bişi yok tabi.
(bkz: travestiysek insan değil miyiz ulan)
(bkz: muzaffeer abi)
türkiye'de travesti olmak birçok zaman ezileceğiniz ve kötü muamele göreceğiniz anlamına gelir. siyah oje süreni satanist zanneden gerizekalılar yaşıyor halen bizim ülkemizde. bu durum böyleyken travesti olmak daha doğrusu bunu ortaya dökmek fazlasıyla cesaret isteyen bir olaydır. fakat travestilere karşı toplumun bu kadar önyargılı olmasının en büyük sebeplerinden birinin de, birçok travestinin genellikle yanlış tutum sergilemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. ülkemizde travestiler istisnasız olarak kavgacı, saldırgan, terbiyesiz insanlar şeklinde tanınmakta. alsancak'ta dolaşırken travesti görüp yolunu değiştiren arkadaşlarım var. sebebini ise saldırgan olmalarına ve ne an ne yapacakları belli olmayan kişiliklerine bağlıyorlar. ben hepsinin aynı olmadığının bilincindeyim ama genel yargıyı değiştirmek pek mümkün olmuyor yine de. insanları cinsel tercihlerine ya da mensup oldukları gruba bağlı olmaksızın sadece "insan" olarak, bağımsız bir şekilde değerlendirmeye başlayabildiğimiz gün travestiler de rahat bir nefes alabilecek sanırım.
herkesin tuttuğu kendinedir.
Kolay yol varken, zor olanı seçmektir.
ataerkil toplumda yapılacak en büyük hata!!erkek olmanın nimetlerinden yararlanmasını bilmeyen tiplerdir.
tanışmışlığım var kendileriyle. çok güzeller hani yanında bakımsız bile kalınabilir. eğlence klübünde sarhoşluk esnasında baya yakınlaşmıştım. daha doğrusu onlar yakınlaştılar. slikonlu memelerini gözüme gözüme soktular. sanırım onlara lezbiyen imajı verdim. çok sıcakkanlı insanlar. doğuştan gelen bir hissiyat onlarınki netice itibariyle. severim kerataları.
türkiye şartlarında güzel meslek olsa gerek. acaba ne kadar sermaye gerekiyor insan merak ediyor.
beşiktaşlı olmak ile eş değerdir.
tramessi olmak için g-üven ö-zveri t-ecrübe yetiyor.
Kimi meslek olarak görüyor, kimi hastalık, kimi de cinsel tercih. Acaba nedir bu travestilik? Nesin sen??
gün ay yıl,

meme yaptırmadan da travesti olabilirsin ama sadece pasiff..
kadının değersiz olduğu ve erkekliğin üstünlük sayıldığı bir ülkede travesti olmak tamamen bile bile eziyet çekmektir.

kadın olmaktan sonraki en kötü şartları göğüslemektir. kadına verilen anlam ve değer değişmedikçe de değişmeyecek travesti olmak zor olmaya devam edecektir.