bugün

Siz bizi rumda saysanız Ermenide saysanız alayınız dan daha fazla Türk'üz.
Ana dilleri olan rumcayı unutmuş erkeklerdir.
üç-beş götün olayını tüm trabzonlu erkeklere yıkan kalitesiz pezevenkleri göstermiştir. lan senin neyine kalite kontrol yapmak. bir de oran da veriyor dangalak yüzdesi bile var lan amk.
iki uçta çok sayıda erkeği bulunur. kötüsü çekilmezdir. iyisi de yeme de yanında yat.
vurduyorlardır.
Türkiye de doğuda ki kahpeler hariç her erkek delikanlıdır,hastır,merttir...Trabzon erkeğini de bu başlıkla belirten yazarlarmıza teşekkür ederim.
Türkiye'nin en yakışıklı erkekleri olduklarını düşündüğüm erkekler. tabi koca burunlu kesim seviyeyi düşürüyor ama yine de iyiler.

kumral, uzun boylu ve yeşil gözlü insan sayısı epey fazla galiba.
mersinli erkekler gibi olamazlar elbette. en fazla özenirler.
Çoğu gereksiz erkeklerdir.
milliyetçi müslúman türk gençleridir çok severim kendilerini insan olarak.
kendilerini sevmeyen çok çevre vardır. buna başlıca sebep, genelde dinin gereklerini yerine getirmeseler bile dine fazlasıyla sahip çıkma çabaları (atayizler), milliyetçi olmaları (pkk sempatizanı nasipsizler) ve şikenin karşısında dimdik duruyor olmalarıdır. (fenerbahçe taraftarı)
Genelleme yapan insanların hala var olduğunu gösteren başlık.
Evet nick'ten anlaşılacağı üzere bende bir trabzonluyum.

Ve bunu söylemekten fazlasıyla gururluyum,heralde tekrar tekrar dünyaya gelsem seçenek verilse yine yeniden trabzonlu olmak isterdim.

Evet trabzonluyum diye uzun uzun kendi memleketimin insanını övmücem.

Çünkü ben biliyorum ki heryerin iyi insanı olduğu gibi kötü insanıda vardır ve trabzonda da böyle insanların olması diğer memleketlerde olduğu gibi gayet normal birşeydir.

Onun için birkaç kişiye bakıpta genelleme yapmayı,bırakmanız dileğiyle.
altına açık kot, üstüne deri ceket giyip boyunlarına trabzonspor atkısı dolarlar. aşırı t'cidirler. geçen gün bunlardan birine denk geldim. ''biz trabzonluyuz'' falan ahkam kesiyodu. ''ben de gümüşhaneliyim'' dedim. ''nerde o'' dedi.

özet: sığ beyinlilerdir.

(bkz: adam tsatir tsatir barazj yapai yol yapai)
Kusura bakmayın ama burun faktörleri çok kötüdür.
adamdırlar adamm.
şikecilere ve ibneler yahut ikisine birden karşıdırlardır.
1 0 önde başlarlar.
benimdir.

görmek isteyen resmime bakabilir. evet.
kime nerde kaba davranılacağına kime de nezaket gösterileceğini, çapkınlığın bekarken yapılacağını, cebindeki 3 kuruşu saklayanların 5 kuruş verilip susturulması gerektiğini bilirler.
not : araklılıyım
(bkz: of un direk allah a bağlı olması)
Rum diyeni alnının çatından vuracak kadar delikanlılardır. Ayrıca kürt kızlarından hoşlanmazlar, zevk sahibidirler *
içlerinden biri 193 boylarında, siyah saçlı, kahverengi gözlü, sportik bir erkektir.
Hayalimdeki erkektir. Beni bulsa da evlensek.
faşist olurlar çoğunlukta. bir de çirkindirler. engin hariç.
Gavalı boldur.
bazisi golozdur.