bugün

Toyota almadan önce şehrinizdeki sanayiye son kez bakın ve gidip Toyotanızı alın. Çünkü bir daha orayı görmeyeceksiniz.
mersedesinden başla

akla ne gelirse kullandım

ama

toyota başka.
motor sağlamlığından ziyade yakıt cimrisi de olan araç. avantajları çok. kullandıkça göreceksiniz. 2011'de sıfır model comfort extra 1-4D corolla satın almıştım 54.250 TL'ye. ( çelik jant+geri görüş kameralı multimedya ekran dahil) 200 bin kilometreyi geçti birkaç gün önce. 9 yılda sadece bir kez sanayiye gittim. o da şanzımanda bulunan altı adet bilyadan bir tanesinin arıza vermesiydi. bu sebeple 6-7 ay önce kadar 750 tl masraf yaptım. başka da masraf hiç çıkarmadı.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Sıfır satın alıp, düzgün kullanımda en az 10 yıl sanayiye gitmeyecek araba markası. Bakımdan bakıma sadece.
2020'de Volkswagen'i geçerek yeniden dünyanın en çok araç satan otomotiv şirketi olmuştur.
2020 de bünyesinde bulundurduğu Daihatsu ve Hino'yla birlikte toplam 9,5 milyon adet araç satmıştır.
tedarik sıkıntıları nedeniyle Japonya’daki iki fabrikasında üretime ara verecek şirket.
sağlam araba yapar. bakımlarını aksatmazsanız 10 sene sıkıntı yaşamadan binersiniz. fakat hem binek konforu hem de sportiflik arıyorsanız pek size göre bir marka değil. ha doğru modelini alırsanız onun da en kralını yapar.
Toy otağı yani düğün çadırı demektir.
babam gibi arabadır. her yola çıkılır, feyizli abilerin tercihidir, insanı yormaz.
görsel
(bkz: bütün tuşlara basmak).

şimdi sıra araba markalarına geldi. bin entry de buradan..
habertürk'te yazıyor, toyota duyurmuş: 10 dakika şarj ile 1200 km yol giden araba.

https://www.haberturk.com...km-menzil-3606134-ekonomi

görsel

görsel
10 dakika şarj ile 1200 km yol giden araba çıkarmış.

(bkz: 10 dakika şarj ile 1200 km yol giden araba)
Yeni zamlı fiyatları yapıştırmışlar.
Toyota çok fazla zam yapan firma değil. Üstelik fiyatları da oldukça rekabetçi olur. Buna rağmen bu kadar zam yapması sonrası, diğer firmalardan da aynı hamleyi bekliyorum.
Özellikle çok yakında vw grup skodadan zam bekliyorum.

https://halktv.com.tr/eko...-yarisi-rekor-zam-821402h