bugün

(bkz: tövbemi bozdum ağalar)
Gerçek hayatda dökemediği zihniyeti sözlükde dökmeye çalışan terbiyesiz bir zat. Hele bir gerçek hayatda bunları birine söylesin...

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
Açtığım başlığın altına yazdığı entry'de bana "yarak" diyerek onure etmiş Kişidir. sağolsun...
iğrençsin amk.
#23540477 sen tövbe etme amk.
iki yüzlü sözlük yazarlarının arasında gerçek kişiliklerden biri. reyizdir.
görsel
(bkz: genç yaşta dul kalmış anneler/#24019612)

bu döl israfı yazarı silik yapmayıp da benim entrymi silerlerse o modların amına koyayım.
özlüyoruz.
isim yapmaya gelen vasat troll.
Hayati am-got-meme uclemesi arasinda olan trolumuz.
yaşı daha küçük belli ki yazarı.
cibilliyetsiz, terbiyesiz....
sözlüğün en iyi yazarı. çok hoşa gidiyor yazdıkları. umarım hep yazar.
bir süredir entrylerini büyük bir üzüntü ve hayretle okuyarak donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuzu kazandıran sayın admin zall' a teşekkür ederim.
Uzun süreli sözlük hayatimda donuza hasmetten sonra ekledigim ikinci sansli şahıs.
sözlükte ben freud'sam bu adam marquis de sade'dir. itibar edin. hürmet buyurun.
sözlüğe her girdiğimde illa entrylerini okuyorum bu yazarın. çaylak olmuş neden acaba?
çaylaklığı hala bitmemiş, kendini özletmiştir.
hala ve hala çaylaktır. ya bu sözlükte benim yazdıklarını sevdiğim yazarları bu kadar uzun süreyle çaylak yapmak zorunda mısınız? okunacak adam bulamıyoruz sonra.
Hakarete maruz kalmis yazar. Acıdı mı kardeş?ehehe
sonunda çaylaklığı bitip dönen yazar. bir daha çaylak yapmayın amk.
2-3 entrysini okudum. Ve teşhisim: klinik vaka
ramazan ayında ortalıklardan kayboldu. sanırım oruç tutuyor, o yüzden klasik başlıklarını açamaz oldu. *
(bkz: dön bebeğim)
Çükün konuşan hali.genetik bir bozukluk sebebiyle testisleri beyninde doğan arkadaş.Donuza alarak kurtulabilirsiniz.