bugün

mezuniyet kredi sayısı her sene değişen tam bir ticarethane, tavsiyem gelmeyin.
rektörü yeşil değil ve beyaz torosu yok.
Rektörü yeşil mi diye düşündüren üniversite.
yok mu kazandığını sanan arkadaş diye düşündürmeye başlamış üniversite.
ticarethanedir. okuyan arkadaşlarımın pişmanlıktan kendilerinden geçtiği bir ticarethanedir.
(bkz: megane üniversitesi)
5 yıl nasıl geçecek diye düşündüğüm üniversite
okulun yurdu verilecek hiç haketmiyor gördüğüm kadarıyla. tabi gidip görmek lazım,önyargılı olmamak lazım yinede.
iş garantisi ve yüzde yüz ingilizce var dediler yazdık.
geleceğini siyah beyaz değil bunu görebiliyorum.

bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete.
2 gün önce kayıt yaptırdığım üniversitedir.
Ayin 24'ünde yapılacak olan oryantasyonda ise kayıt olan tüm öğrencilere lap top vereceklerdir.
Küçük ve samimi bir ortamda yıllarınızı geçirmenizi sağlıyor.
Ayrıca bölüm başkanımız lokum gibi yahu.
lise olarak muazzam eğitim veren ve üniversite olarak da aynı başarıyı göstereceğini düşündüğüm üniversitedir.
hazırlık sınıfındaki tüm hocaları amerikalı olan üniversite. ilk günler zorluk çekmek işten bile değil. eğer ki eğitim kadrosunu dağıtmadan güçlendirirse geleceği çok sağlam gibi duruyor.
Hakkında bilgi sahibi olanları hodri meydan diyerek bilgi paylaşımına davet ettiğim vakıf üniversitesidir.
geçen seneye kadar hala eksiklikleri olan üniversiteydi. umarım bu sene döndüğümde her şey tamamlanmıştır.
mersin de yaşıyor olmama rağmen halen yerinin nerde olduğunu bilmediğim üniversite.
ana okulundan üniversiteye sloganını kesin kullanıcağına inandığım kurum.

edit:bugün tabelaları izledim ve okula ulaştım yenişehir belediyesinden macit özcan* spor tesisleri istikametine girip hemen ilk göbekten sola dönünce 60-70 metre kadar ilerde tek başına bir bina içi boş arkasında tenis kortu var.

aylar sonra gelen edit:Prof. Dr. Selahattin Kuru rektörüymüş galiba lise binasının bir kısmını üniversite olarak kullanıyorlar.
mersinin 3.üniversitesidir.mersin'de eğitim hizmetine devam eden mersin üniversitesi ve özel çağ üniversitesi'nden sonra 3. üniversite olan toros üniversitesi mersin eğitim vakfı tarafından kurulmuştur.2010 öss sonuçlarına göre öğrenci almaya başlayacaktır.