bugün

haksız ve yersiz davranış. cezalandıranların(!) tiplerine bakarsan zaten hepsi suçlu tipinde. hertürlü pislik yaparlar taciz vardır, hırsızlık vardır, adam pataklama, silah kaçakçılığı vardır hatta belki uyuşturucu kullanımı bile vardır. uyuşturucu satan birini bulunca aslan kesilirler ama. zaten kekonun birinin videoda dedigi şeye dikkat ederseniz pek de legal bir düşünce yapıları yok. " örgüte vericem daha " diyor. oradaki örgütten kastı yeşilay değil malesef. ben söyleyim dhkp-c terör örgütü.
zaten olay mahali alibeyköy denilen cukur pek akıllı yer değil. okmeydanı nurtepe gazi mahallesi gibi bölgelerde bu kendini kahraman sanan zevatlar nasıl örgütlenmişse orda da nispeten varlar.

zaten örgütün derdi de nasıl uyuşturucu satarsın lan sen değil. benim bölgemde nasıl uyuşturucu satarsın, benim işimi nasıl baltalarsın diyorlar.
yanlış ve suç olan bir hareket. torbacı olduğu iddia edilen kişi şikayetçi olması durumunda normalde kendisini de bu duruma sokanların ceza alması gerekir herhangi bir hukuk devletinde. ha adam elini kolunu sallayarak gezsin demiyoruz, arayın 155'i polis gerekeni yapar. cezayı siz veremezsiniz.
yanlış davranıştır. herkes aklına geldiği gibi vicdan cezası kestiğinde neler olabildiğini gördük. kimsenin aklına iftira sebebiyle babası tarafından öldürülen çocuk gelmiyor sanırım, ihbar edilmeliydi.
Eteğin olayı ney lan? Bizde aslında karılar mı torbacılık yapıyor nedir yani? Daldaşak bırakın iştene zorluyonuz?
Kahramanmisim gibi cek pampa .
Mafya, cete gibi teror orgutlerine calisan para kazandiran torbacilara yapsalarda o zaman gorsek .
Etek giydirmeyi, giymeyi bir tür ceza olarak düşünen beynin haklı ya da doğru bir davranış üretmesini mümkün görmüyorum.
ahah bir daha ki sefere tanga giydirip gezdirsinler.

acaba malı kimden aldığını öğrenmek akıllarına gelmemiş mi ?

o şekil de uyuşturucu ile mücadele edilemez.
içişleri bakanı süleyman soylu'nun açık açık emridir. "Torbacıların ellerini kollarını kırmayan polis görevini yapmamıştır" gibi bir açıklaması var e haliyle de sonuçlar bunları doğurdu devlet var arkalarında.
Bu ülkede yasalar işlemiyor demektir.

Mahkemede gereken cezayı almayacağından emin olunduğu için bu yönteme başvurduklarının bilincinde olmayan cahillerin lincidir.
Bir kısmı orada bir kısmı da buradan sosyal medya lincine eşlik etmenin insancıl olduğunu zannetmektedir.

Oysa biz diyoruz ki cezayı adalet versin, adaletin işlemesinin önündeki engelleri kaldıralım. Asıl insanlık budur.
Haklı ve yerinde bir davranıştır. Uyuşturucu denen pisliği satanı da üreteni de kullananı da bu muameleyi sonuna kadar hak ediyor.
Aslı Torbacıya etek giydirip döve döve sokakta dolaştırmak olan başlık.

Yapanların ellerine sağlık. Hümanizmden bahsedenlerin de amlarına koyayım afedersiniz..

http://www.haberideal.com...dove-sokakta-dolastirmak/