bugün

en önemli dersin vizesi veyahutta finali gelip çatmıştır, bu sınavdan başarı ile ayrılırsanız dünyanın en mutlu kişisi olacaksınızdır.

fakat sizi bir tehlike bekliyor: "topuklu ayakkabı giyen sınav gözetmeni"

konsantrasyonunuzu alır başka diyarlara götürür bu sınav gözetmeni. sanki sınavdan zayıf alan öğrencileri görünce orgazm olur bu bayan kişi *.

ayakkabısındaki topukları sizin halinizden bir nebze anlayan betona "tokkk, tokkk" diye vurur ve bu hareketten sanki zevk alır.

bir de bu yetmezmiş gibi kendi kağıdı ile ilgilenen herhangi bir öğreniye "önüne bak" diye lafı yapıştırır.
g-string giyene tercih edilesidir.
(bkz: garabet koş senlik bir olay var) *
yüzlük kağıdı bile 0'a indirebilen ama sinir katsayısını tavana vurduran öğretmen tipidir.. o topuklularla okulun merdivenlerinden düşmesi hayal edilerek bi nebze olsun rahatlanır sınava devam edilir..
ayağındaki topukları kafasına çaksam beni anlar mı diye düşündürten gözetmendir.
arkasından küfür edilesi şahsıyet.
"hocam çok gürültü çıkartıyorsunuz" cümlesini kurdurarak, öğrenciye alabileceği en büyük hazı aldırabilecek kişidir.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
insanlık dışıdır.

lan bak yazmıyım diyorum, olmuyor muna koiym.
bu .bne gozetmen bana önemli bir sınavda denk geldi efendim, adını zikretmek istemiyorum.
yada sktiret ne zikretmicem muna koiym, bu lgs denen bi halt var ya.. onda işte, o karı yüzünden hayatım karardı be.. tak tak tak tak tak tuka tak tak
e be orrrrospunun veled-i zinası evden çıkarken ayakkabı giysene niye nal takıp sınava gelirsin ?

her şey böyle başladı, bu olaydan sonra hayali arkadaşlarım oldu, onlarla oynamaya başladım ama onlarda topuklu giyerlerdi, .bneler..
o topukları alıp kalın kafasına geçiresi gelir insanın.
biriyle girdiğim diyalog ile okulda tanınır kişi olmamı sağlayan gıcık bünyelerin temsilcilerindendir.
sınavın sonuna kadar topugundaki civisine kadar sövülesi insandır.*
sınavdan sıçmaya sebep olan sınav gözetmenidir. sebebi topuğun sesinden rahatsız olmak değildir.

(bkz: ayak fetişisti)
bu tip gözetmenler bir de fıs fıs konuşurlar efendim yanında bir gözetmen arkadaşı varsa eğer. hem de öss sınavında. bunu gönül rahatlığıyla yapabilirler çünkü kafaları basmıyordur, ince düşünceden, diğer insanlara saygıdan nasibini almamıştır. ulan çok ses çıkarıyor diye, aldığım çikolatanın poşetini bile sınav başlamadan önce komple açıp, sıramın üstüne açık olarak koyan bir insanım. saat getirmediğini fark ettiğim arkamdaki öğrenciye yardım amaçlı olarak kolumdaki saati çıkarıp dik konumda onun (ve tabii ki de benim) görebileceğim bir yere koymuşluğum bile var. böyle insanların da var olduğunu görünce skerim öss yi deyip, "hocam bi susarsanız! soru çözmeye çalışıyoruz" dememek farz değil de nedir.
hem topuklu ayakkabı giyip hem de grip olmuş ve burnunu ritmik bir şekilde çekiyor ise anında öldürülecek insandır.
topuklu ayakkabı giyen kütüphane görevlilerinden de nefret edilesi insandır.sınav nedeniyle zaten harap olmuş öğrenci psikolojisini daha beter hale getirir. * * *
uyardığınızda daha da fazla ses yapmaya calışan ruh hali bozuk gözetmendir.
sınıfta sürekli hareket halinde olan ve topuklarını vura vura yürürken çıkardığı sesler ile de sürekli "gözüm üstünüzde, ona göre davranın" uyarısı yapan gözetmendir.
hele ki bilgisayar programlama sınavındaysanız, harıl harıl kod yazmanız gerekiyorsa ve asistanın biri hem topuklu ayakkabısının çıkardığı sesle beyninizi deliyor, aynı zamanda da dakika başı sınavın bitimine kaç dakika kaldığını söylüyorsa; işte o an birinci dereceden cinnet sebebidir.
allaaaahh, allahını seven tutmasın deyip hatunu saglı sollu tokatlamaya; "hanım ol biraz ayı balagı, yanında taktuka sesi taşıma birdaha" diye ekleyerek pencereden atmaya, daha sonrasında sınıfta sevmediklerimize kafa göz girmeye, sonra bölüm başkanına fırça atmaya, daha sonra bölümün önüne barikat kurup jandarmaya kalın ciltli kitaplar fırlatmanıza, daha da sonra bölüm binasında bagımsız devlet kurmaya kendinizi padişah ilan etmeye sonrada deli gömleği giymenize neden olacak kadar büyük bir cinnetin tetikleyiciside olabilir yada sadece sınavda oflamanıza neden olur.
topuklarına sıkmak deyiminin kulağa hoş gelmesine sebep durum.
o an girmiş bulunduğunuz stres ile ilk anlarda duymadığınız ama gitgide küçük ağaçkakanların beyninizi deldiğini sandığınız bir tür çin işkencesi. insanı alır götürür bunlar. sınavı bırakıp bu topuğu ve içinde bulununan şahsı yok etme planları yapmaya koyulursunuz. sinir harbi yaşatır yani.
gözetmen seksi olursa ve girilen sınav ciddi bir sınavsa ereksiyonla birlikte dikkat eksikliğiyle başarısız olunacak sınavdır.
birde boyu kısa olup uzun kot etek giyen varyasyonu vardır ki aman allahım dersin. yurudukce gelen o tarif edilemez ses noronlarınızın amına kor afedersin. *
(bkz: dost başa düşman ayağa bakar)
(bkz: ağzına vurasım var)