bugün

Uzun zamandır iyi bir insan, büyük adam olmanın ne olduğu konusunda derin derin düşündüm ve toplumun öngördüğü o iyi insanı buldum. Elbetteki o ben değilim muhtemelen ben burada böyle açıklamalar komiklikler şakalar falan derken onlar benim ardımdan şu an "ya bu bizim filanca adam olmayacak bundan" diye konuşuyorlardır. Malesef ki hayalinizdeki karakter kendinize oturduğunuz kişilik zamanla yoğurulmuş ve tecrübelerinizin sonucu ortaya çıkan sen o ben ya da şu arkadaş kim ise o işte olmadı beceremedi. Çünkü toplumun ananızın babanızın dayınızın oğlunun kardeşlerinizin veya başka başka kişilerin sizden beklediği sigorta evet "sigorta" tüm mesele sigorta da 3,5 amperlik bir sigorta *. Sigortanızın primi nedir? Sigortanız ne zamandır yatıyor kaç günlük sigortanız var ve ne zaman emekli olacaksınız? Bunlar gerçek meseleleri çoğunluğun sigortalı bir iş çekilecek 300 bin milyon baloncuklu krediyle alınmış bir ev kölelik sizin için en ideal insan olma yolu çünkü siz o zaman gerçekten evine sahip işini bilen bir birey baba - anne olabilirsiniz. Çünkü siz onların takdirinde bak filanca kişi fabrikaya girdi çalıştı evini de aldı maşallah çok çalışkan çocuk! Eee bu adam sanatçı olacaktı? Bu adamın hayalleri vardı...
+Hayır olamaz hayal etmek yok sadece kredi fatura var fırsat bulursa çocuk yapsın tamam yeter.
- E bu adam belki bir daha gelmeyeceği bu dünyada biraz gezmek istiyordu yaşamak istiyordu
+ ya saçmalama öyle saçma iş mi olur masraf etmesin doğal gaz faturası var hem biz ona bi ayfon 48 alalım o da razı instagramdan gezsin facebooktan beğensin derdini de artık twitterdan söylesin eşek değil ya!
- Aaa hak vermeye başladım bende
+ tabi lan hem daha kolay zahmetsiz.

Evet hanımlar beyler sizde hiç çabalamazsınız belki sigortalı toplumun öngördüğü o iyi insan olabilirsiniz belki yeterince tembelleşir teslim olursanız şirinleri bile görebilirsiniz.

Haa ben mi ben hala adam olamadım kuzenlerim evlendi çocukları var bana her gün bağ kurumu ödeyip ödemediğimi soruyorlar. Hayır dediğimde dudak büküyorlar. Haklılar toplum onları haklı çıkarıyor, olması gereken bu değildi. Çünkü onların hesabı tutmadı benim üzerimde, hep asi oldum.

Kanal değiştirmek değil mesele televizyonu kapatmakta.