iki tarafında oturdukları yeri tam ortalamaması demektir. birbirlerinden az da olsa uzak durmak için kıyıya doğru otururlar. arada boşluk olsun diye. bu endişeli havayı oluşturan her ne ise hiç hoş değil. sonuç itibariyle otobüste/dolmuşta/metroda ya da her nerede olursa olsun karşı cinsle oturmanın neresi ayıp olabilir ki lan.
Adami gerer. Gerim gerim gerer.
normaldir sadece temas olupda yanlış anlaşılma olmasın diye ayaklar fazla açılmaz.
tam bir fiyaskodur.
kişilere şehirde izlenen istikametteki yenilikleri, doğal güzellikleri,insanları fark ettiren mecbur kalınmış eylemdir.
sanılanın aksine dezavantaj yaratan bir durumdur. yanınızdaki kişiyle kesişmek fizik kurallarına aykırı olduğundan iş çıkmaz.
çift katlı otobüs ile yeni sahra'dan mecidiyeköy'e giderken, cereyan eden şey dolayısıyla hayatımda ilk olan durumdur.
tek boş yer vardı. bayan cam kenarındaydı. ben de oturdum. bir bacağım düz bir bacağım koltuğun dışına koridora uzattım.
bayanla hiç temasım yoktu yani. benim seçimimdi. bir kaç dakka sonra bayan rahatsız oldu bu durumdan. bana "afedersiniz, rahat oturur musunuz lütfen" diye fırça attı.
azcık gülümsedim ve biraz daha rahat oturmaya çalıştım.
öff böle işte.
türk kadını her zaman zehir zıkkım eder öyle yolculuğu. sanki tecavüz edeceğiz. nefret ediyorum bu özelliklerinden. sen kimsin la ?
ülkemizdeki abazanlardan ve kırolardan dolayı kadınlar* gerim gerim geren bir durumdur. ki bu durumdan dolayı sırf yanlış anlaşılmamak için kaç kere ayakta gittiğimi bilirim. çünkü siz oturmadan oradaki o ayarı veriyor size.
normal bir durumdur. babanızın otobüsü olmadığından, adı toplu taşıma aracı olduğundan, içerisinde cinsiyet ayrımı yapılmadığından rahat olunmalıdır. kimse kimseyi yiyecek değildir. bu durum iyidir çünkü hala ülkemizde medeniyetin esintileri mevcuttur.
gözleri sık sık sağa sola kaydırmayı gerektirendir. sık sık ona bakarsanız rahatsız olabilir, hoş olmaz.
karşı cinsi bakarak rahatsız etmemek adına göz egzersizi yapılan durumdur, öyle ki kafa sabitken göz neredeyse arka tarafı görecek şekilde kaydırılır.
yolculuğun huzurlu geçmesidir çünkü aynı cinsle oturduğunuz zaman o kadar rahat oluyorlar ki arada hiç mesafe kalmıyor. Temas eden bölgeler nefes alamıyor, terliyor. adamlar mesafe tanımıyor biraz uzaklaşsanız yine gelip yapışıyorlar.
denk gelinmesi zor bir iştir. ama iyidir. ter kokmuyorsa, hafiften işveliyse, arada göz göze geliyorsan o yolculuk nasıl biter anlamazsın.
o değil de çabuk unutuluyor lan.
toplu taşıma aşklarının son raddesi olabilir.
her gün toplu taşımayı kullanan insanların 2013 yılında dahi aşamadığı fobi.
sıradan bir olaydır.
Maalesef ki kızların neden olduğu fobi.

' Bni skcklr dye çk krktm. ' bakışı atmaları, telefonu açıp kurcalamaları buna örnektir. Ha karşındaki adam rezil herifin tekiyse git başka yere otur.
Kırmızı moda geçme durumu.
(#16553542) tarzı şeyler olabilir, bir kere yanımda uyuyan velet yüzünden iki durak geç inmiştim metroda. yanımda oturup kitabımı okuyan, aldığım notu aa bak orda yanlış yazmışsın diye düzeltene de rastladım. öyle illa gerilim değil.
karşımızdaki kızın kendini bir anda adriana lima havasına sokması olayıdır. sakin ol be kızım kimse sana birşey yapmayacak üç durak sonra inecem zaten ben,anlamıyorum bu havan kime denilesi durumdur.
''Beyefendi! biraz edepli oturur musunuz'' diyen türbanlı tribi insanı geren bir boyut kazandırmıştır.
Başlık açacak kadar önemli bir durum olduğunu düşünmüyorum.
bir kız ile sadece toplu taşımada yanyana oturabilme şansı olanlar için büyük bir olay olsa gerek...