bugün

ne kadar çok olursa o kadar iyidir. unutulmamalıdır ki referans; ekşi sözlükte her 5 giriden 2 si silinmiştir. bugün ekşiyi açıp Türk astronot ve houston! çok komikkkk! diyebiliyorsak zamanında pek çok entry sözlükten üf olduğu, püf olduğu içindir. ama yine de sayıyı yükseltmemek için: (bkz: sözlük formatı)
"yazmayın kirli parmaklarınızlan yeni sildim orayı körolasıcalar"

moderatör
sayıyı görünce bunu beş moderatör mü yaptı diyor insan.
an itibariyle sayısı 20345dir.
uludağ sözlük'te her 50 entry'den 1'inin * dahil olduğu istatistik birimi.
insanlara prof.dr. gibi ünvanlar verilirken bu zavallılar hem silinir
hem de adeta aşağılanmak için 'toplam silinmiş' adıyla anılır. kısaltması top.sil.entry
bunlardan yazar başına 7,15 tane düşmektedir. ekşide bu oran 413,16 şeklinde gerçekleşmektedir.
gün itibariyle ; 400.248 sayısına ulaşmıştır.

(bkz: az bile)
öncelikle iş bu entry bir sosyal mesaj verme güdüsüyle girilmektedir.

bu sayı 2 gün önce 400.248 iken şu anda (yani aradan 2 gün bile geçmemişken) 402.423 sayısını göstermektedir. buradan günlük 1000 entry silimi gibi bir sonuç çıkarılabilir (dünyanın en yüzeysel adamı olarak).

*sahi ekşiden iki kat fazla başlık gözüküyor değil mi?
448.524 olmuş , üstteki entrynin tarihine baktımda , 05.09.2007 imiş , o zaman 402.423 ise silinen entry sayısı , o zaman basit bir hesapla , 40 günde 42.000 entry silinmiş demeketir , o zaman günde 1.000 entry siliniyorsa , ve ortalama bir gözlem değeri ile her yeni açılan başlık 10 entry girilirse , sözlükte günde 100 başlık yalan-dolan oluyor demektir.
(bkz: entrynin sonunu getireceğim diye saçmalamak)
459.292 olmuş.
son 9 güne bakılarak söylenebilirki bu sözlükte günde yaklaşık olarak 1300 entry siliniyor.

*bana , ekşi sÖZlükten daha fazla başlık açılıyor dedirtemezsiniz.
23.10.2007 itibariyle silinen entry : 459.292 entry
23.10.07-23.10.08 arasında geçen süre: 367 gün
25.10.2008 itibariyle silinen entry : 936.823 entry

367 günde silinen entry sayısı : 477.531 entry

geçen 1 yılda silinen entry ortalaması: 1301 entry/gün
sözlükten silinmiş entry sayısı. moderatörlerin çalıştığının göstergesi. toplam entry'nin 1/3üne takabül ediyor an itibariyle.
pasak seviyesi.
taşak seviyesi de denilebilir. en azından pasaktan iyidir.
2.408.775 gammazlar iş başında.
3 milyona yakındır.
3 milyonu geçmiştir.
4 milyona yaklaşmıştır.
sayısı 4 milyona yaklaşan olaydır. benimde başıma az gelmedi değil.
an itibariyle toplam girilen entrynin 1/4 seviyesindedir.
bu kadar entry silmek büyük başarı gerçekten . Moderatörler yememiş içmemiş entry silmiş galiba . benim entrylerimi silmezler umarım .
sen 5 milyor 100 milyon milyar sen 5 milyon entry'yi sen ne yaptın, entry gireyim diyorum diyor bana senin klavyene sokayım, sen ne yaptın o kadar entry'yi??
Antiparantez: silinen entry'lere yazarların kendi sildigi entry'ler de dahil anlasıldıgı üzere. Ama gammazlar da calısıyo maasallah.
200 küsür.
6'dır.
10dan az olduguna eminim.