bugün

evet! intere karşı mükemmel bir mücadele vermiştir. takımın galibiyetinde baş rol oynamıştır. ayrıca trabzonun 2. kalecisidir. yedektir yani...
iki harika kalecinin mimarı olan şenol güneş in iki öğrencisiden biridir. diğeri için (bkz: onur recep kıvrak)
28 yaş bir kaleci için artık gerçek kariyerinin başlama yaşı diyebilirz umarım bir 10 yıl daha bu perfonmansla oynar. zaten ligde ve şampiyonlar liginde böyle oynarsa sene sonu avrupa yolcusu. birde onur ile kıyaslamayın onur daha çok genç çok pişer daha. birde hacı bu adam stili atlayışı fiziği fln van der sar a benziyor.
hayranlık uyandırmıştır. bir takım ancak böyle bir kaleciye sahipse şampiyon olabilir.
ilker yasin'in fenerbahçeli edası ile övdüğü kaleci.
marca nın oylamasında üçüncü sıraya yerleşen adam. genel oylar ile birinci sıraya kadar çıkabilir. dünkü maçta gerçekten güven verdi. hele milito nun pozisyonu gerçekten benim diyen kaleci çıkartamazdı. milli takım kaleciler yönünden sıkıntı çekmeyecek inşallah volkan ı keserler. cenk, onur, tolga güzel bir jenerasyon geliyor.

http://www.marca.com/deba...06/prevotaciones1906.html
Karadenizin en güzel ilçelerinden biri olan hopada doğmuş. Delikanlıdır. Kendimi bildim bileli trabzonsporda oynuyor. Hakettiği çıkışı da geçen sezonun sonlarında yakaladı. Dünkü inter maçında mükemmeldi. Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
dün akşam çok iyi bir maç çıkardı , kendilerini burdan kutluyorum ama bir sorun var ki belirtmezsem çatlayacağım . tolga şu anda kariyerinin en iyi günlerini yaiıyor oysa ki ben onu yıllarca takip etme şansına eriştiğim için , nasıl kova ve sakar bir kaleci olduğunu biliyorum . bırak trabzonspor u normal bir anadolu kulübünde oynayacak seviyede bile görmüyorum kendisini . allah trabzonspor un yüzü suyu hürmetine onun farklılaşmasını sağladı bence.
marca'nın internet sitesinde yaptığı "quién ha sido el mejor jugador de la primera jornada de la champions?" anketinde ilk sıraya yerleşen futbolcu. he dersen ki "quién ha sido el mejor jugador de la primera jornada de la champions?" nedemek ben de bilmiyorum.

http://www.marca.com/deba...06/prevotaciones1906.html
webo ya sebebinin ne olduğu belli olmayan artistliği çözülemeyen kalecidir. yazık götü kalkacaksa kötü.

webo sonradan cevabı verdi o ayrı.
daha dün göklere çıkarılan bugün 1 gol yiyince çekemeyen dangalakların laf attığı kaleci.
aslan gibi bir türk gencidir.
gösterdiği performansla ligimizde ilk beş(5) kaleci arasına giren eldiven. yediği bir gol için oynadığı futbol kulübü taraftarlarınca küfür ve hakaret edilen kaleci. (bkz: size avni aker bile trabzon değil)
Onur kıvrak dönünce kendisi kızağa çekilecektir büyük ihtimalle.
marcanın sitesinde yaptığı şampiyonlar liginde ki en iyi oyuncu kim anketinde liderliği alan kaleci.
abartılan bir kalecidir. şu an performansı üst düzeydedir ve çizgi üzerinde inanılmaz başarılı bir kalecidir. ama yan toplarda zayıftır. gerçi hangi türk kaleci yan toplarda iyi ki tolga' ya laf söylüyorum ama yan toplarda kötü bir kaleciden dünya çapında bir kaleci diye bahsetmek abartıdır. oyun konsantrasyonunu kaybetmediği sürece volkan bu ligin en iyi kalecisidir ve milli takımın vazgeçilmezidir. tolga bildiğim kadarıyla -bakmak zor geldi şu an- genç bir kaleci. performansını korur ve yan toplarını geliştirirse türk milli takımının bankosu olabilir. dün yediği 2. golde o yan topa çıkması gerektiğini düşünüyorum açıkçası. top çok havadan geldi çünkü.
yan topa kaleci topla birlikte hareket etmemeli, -topla kavis çizen türk kaleciler var- topun kafa vuruşu mesafesine inmesinden bir iki saniye önce ellerini kullanmanın avantajıyla topa temas edebilmeli ve kalesini terk ederken direk o noktaya gitmeli bir kaleci. bu önsezi, tecrübe, yetenek ve cesaret gerektirir. tabii peter schmeichel gibi standartların çok üzerinde bir kaleciyi örnek göstermek ne kadar doğru bilmiyorum ama yan toplarda iyi bir kaleci varda o da peter' di işte.
trabzonspor' un şampiyonlar liginde çok şey borçlu olduğu kaleci. üst düzey avrupa klüplerinden birine transferi de bu sene gerçekleşecek gibi görünüyor. sakatlığıyla 2. kaleci konumuna düşen onur' un da ancak bu sayede kaleyi tekrar devralabilecek gibi görünüyor.
milli takım'ın ilk 11'ine bir türlü almadığı kaleci. volkan kazmasını atıp bu adamı alacaklar daha iyisini bulamazlar.
volkan' ın karakterini bir galatasaraylı olarak sevmem mümkün dğeil. her derbide geriyor ortamı, ama volkan sağlıklıyken ve formdayken türkiye' nin açık ara en iyi kalecisidir ve milli formayı da sonuna kadar hak eder.
tolga ise daha önce söylediğim gibi yeteneklidir, çok yeteneklidir ama yan toplarda yoktur! yan toplarda iyi bir türk kalecisi zaten pek hatırlamamaktayım ben o ayrı. yine de tolga yan toplarda hiç ama hiç yoktur.
volkan' ı yediği hatalı gollerle değerlendirmeden önce kurtardıklarına da bir bakın.
kalecidir efendim.

gerçekten hem efendidir, hem kalecidir.

Helal olsun aldığı para son kuruşuna kadar.
volkan demirel'e saldırmak isteyenlerin yeni kalesi olmuş kalecidir.
milli takımda olması gereken kaleci. euro 2008 havasını solumuş ve şampiyonlar ligi nde oynadığı için uluslararası maçlara da daha rahat konsantre olabilecek durumda.
geçmişte kaleci kimliğiyle görev yapan şenol güneş'in her oyuncuyu olduğu gibi parlatmış olduğu bir başka oyuncu.
2012 avrupa şampiyonası elemeleri play-off turunda oynanacak olan hırvatistan maçının 24 kişilik aday kadrosunda kendisine yer bulmuş olan trabzonsporlu file bekçisi...
şayet haberler doğruysa yetkililierin neyin kafasını yaşadığını anlamadığım durumdur.
(bkz: gerçek zaytung haberleri)
http://spor.milliyet.com.....2011/1462592/default.htm