bugün

yazık ki ne yazıktır. kendi kalesine gol atsa ne olur be, bu kadar mı ahlakınızı haysiyetinizi yitirdiniz?
savcılığa verilmesi gereken taraftarlardır.

https://scontent-fra.xx.f...0d9ee65d3&oe=557F8D57
bu gün için beşiktaşı tutan bir gsli olarak tuttuğuma pişman etmiştir utandırmıştır.
Türk taraftarından beklenen harakettir. Şaşırtmamıştır.
her taraftarda olan bir duruştur. fanatiklik ayrı holiganlık ayrı.

allah kimseyi ölen birisinin annesi üzerinden geyik yapacak veya direkt olarak hakaret edecek kadar düşürmesin.
Tüm taraftara yüklenemez ama şu tiplere bak amına koyim kaç yaşında adamlar. Yolda görsen adam sanarsın şeref yoksunlarını.
Arkadaşım söverken annesine sövme öldü onun annesi diyip uyarmıştım herkes uyarsaydı keşke.
Güldürmüştür.
kötü bir durştur. bu saat den sonra beşiktaş a bırak avrupa kupasını hindistan kupası bile yakışmaz. futbolcular gereğini yapmıştır. bu seyirciye fazla bile.
Tolga bu iletiyi görse sinirden Aglardi eminim. TerbiyesiZlik resmen.
"Rıza iki ekmek bi süt" diyerek Rıza Çalımbay'a yapılan hakaret olsun, locadan fırlatılan viski şişesi ile bir çocuğun hayatını karartan taraftarlar olsun, sahaya söktükleri direği fırlatmaya çalışan taraftarlar olsun ya da tolga'ya yahut herhangi birine edilen küfürler olsun, taç çizgisinde burak Yılmaz'a fırlatılan Çakı olsun..
Bunlarla ilerleyen, bu gerilimden nemalanan yöneticiler siyasiler bir gün çok büyük hata yaptıklarını anlayacaklar, bir gün kendi canları yandığında, canevi olan sermayeleri bir gün zarar gördüğünde tarihin huzurunda ödeşmiş olacağız.

Ne dedim lan ben!?
Bunların çapı bu kadar iste. Ulan hani şerefli özel , kendine has duruşu olan taraftardiniz. Acınacak haldesiniz.
açık net orospu çocukluğudur. bunu yapan yavşakları devletin bulup sosyal ağlardan ve futbol gibi etkinliklerden men etmesi gerekir.
ciddiye alinmamasi gereken orospu cocuklaridir.
tolga bugün çok fazla küfürü haketmiştir ancak bunu değil. yarın sözleşmesini tek taraflı fesh edip siktir olup gitmesi lazım bu takımdan.
kansızlıktır.
evet futbol yobazlara ait bir oyundur bu vesile ile bir defa daha öğrenmiş olduk.
besiktas'a mal edilmeyecek durustur. sahsin kendi serefsizligidir. yapin artik şu ayrimi.
kahbeliktir.
bütün taraftara mal edilmemesi gereken şerefsizlik rezalettir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar